2x 2199035011, 900273710, 900273722, 900273733 batteri för AEG AG3002/AG3003, Electrolux ERGO01 - Ersättningsbatteri med 12V, 1500mAh och NiMH

1 / 7

730,00 kr
inkl. moms. exkl. fraktkostnader
48-timmars leveransservice
Leveranstid 3-5 vardagar
PayPal Kreditkort postnord TNT
Art. nr.:
931980
Tillverkare:
subtel
Vikt:
700g
Färg:
svart

Kompatibel med

subtel ersättningsbatteri ger långvarig laddning till din sladdlösa dammsugare, kompatibel med AEG , Electrolux AG3002/AG3003, ERGO01 dammsugare


Har din dammsugare förlorat sin kraft och gör ett sämre jobb är förut? Då är det dags för ett nytt batteri med mer kraft. Detta subtel batteri ersätter ditt gamla och ger ny styrka och sugkraft till din sladdlösa dammsugare, detta utan att behöva köpa en helt ny dammsugare. Byt enkelt ut originalbatteriet mot ett nytt prisvärt med ett par verktyg och en bra YouTube-tutorial.

Batteriet med NiMH är specifikt designat för din AEG , Electrolux dammsugare med ett 2199035011, 900273710, 900273722, 900273733 batteri.

✔ Utbytesbatteri med hög kapacitet - 1500mAh, 12V
✔ Lång livslängd tack vare modern NiMH teknik med minskad effekt på minnet
✔ Garanterad säkerhet: Skydd mot kortslutning, överhettning och överspänning
✔ Varje cell har testats separat för att säkerställa en professionell standard
✔ 100% kompatibel ersättning för ditt originalbatteri, med pålitlig laddning varje gång

Teknisk data:
Kapacitet: 1500mAh
Spänning: 12V
Cellteknik: NiMH
Färg: svart

Ersättningsbatteri från subtel – hög kvalitet till ett rimligt pris.

3 års garanti
Vi grundades år 2004 och är en internationell specialist som endast erbjuder kvalitetsprodukter. Därför har vi en garanti på 36 månader!

Ersätter följande produkter

AEG 2199035011
AEG 900273710
AEG 900273722
AEG 900273733
AEG 900273735
Electrolux 2199035011
Electrolux 900273700
Electrolux 900273702
Electrolux 900273731
Electrolux 900273737
Electrolux 900273741
Electrolux 900273746
Electrolux 900273757

Passar till följande enheter

AEG AG3001
AEG AG3002
AEG AG3003
Electrolux ERGO01
Electrolux ERGO02
Electrolux ZB02ER
Electrolux ZB3001
Electrolux ZB3002
Electrolux ZB3003

Våra mest populära produkter