.se
08 - 5664 2802 (support på engelska)
Mån-fre 10:00-15:00

Batteri för Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 (6600mAh)

Batteri för Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 (6600mAh)
Batteri för Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 (6600mAh) Batteri för Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 (6600mAh) Batteri för Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 (6600mAh)
×
1 / 3
2 / 3
3 / 3
325,00 kr inkl. moms.
på lager och omedelbar leverans
Leveranstid 3-5 vardagar
Antal: 
Porto 35 kr
Tillverkare:
subtel
Cellteknik:
Lithium-Ionen
Spänning:
10.8V - 11.1V
Kapacitet:
6600mAh
Vikt:
530g
Färg:
svart
Art. nr.:
100056
Batteri för Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 (6600mAh) Batteri för Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 (6600mAh) Batteri för Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 (6600mAh)
×
1 / 3
2 / 3
3 / 3
Tillverkare:
subtel
Cellteknik:
Lithium-Ionen
Spänning:
10.8V - 11.1V
Kapacitet:
6600mAh
Vikt:
530g
Färg:
svart
Art. nr.:
100056
Det uthålliga batteriet för din notebook.

Kvalitetsbatteriet utvecklades speciellt för notebook. För att din notebook-PC ska ha tillräcklig ström för alla stora och små uppgifter, i vardagen.

✔ Kvalitetsbytesbatteri med hög Kapacitet: 6600mAh
✔ Längre livslängd - tack vare modern litiumteknik utan minneseffekt.
✔ Garanterad säkerhet: Skyddad mot kortslutning, överhettning och överspänning
✔ Varje cell testas separat för att säkerställa att professionella standarder uppfylls.
✔ 100% kompatibel ersättning för ditt ursprungliga batteri.

Tekniska data:
Kapacitet: 6600mAh
Spänning: 10.8V - 11.1V
Cellteknik: Litium-Ion
Färg: svart

Vänligen notera: Ett litium-jon-ersättningsbatteri med högre kapacitet (1 000 mAh eller mer) kommer att sticka ut något under den bärbara datorn, eller på dess baksida, men lämpar sig ändå för användning då det har utformats för att vara kompatibelt med datorns batteriutrymme.

✩ 3 års garanti ✩
Vi på subtel tror på våra produkter. Därför ger vi dig 36 månaders garanti!

Ersätter följande produkter

Dell 312-0504
Dell 312-0513
Dell 312-0518
Dell 312-0520
Dell 312-0575
Dell 312-0576
Dell 312-0577
Dell 312-0589
Dell 312-0590
Dell 312-0594
Dell 312-0595
Dell 451-10476
Dell 451-10477
Dell FK890
Dell FP282
Dell GK479
Dell GR995
Dell NR222
Dell NR239
Dell TM980

Passar till följande enheter

Dell PP22L
Dell
Inspiron 1520
Dell Inspiron 1521
Dell Vostro 1500

Dell PP22X
Dell Inspiron 1720
Dell Inspiron 1721
Dell Vostro 1700

Andra kunder köpte även

Batteri för Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 (6600mAh)
+ 32-i-1 TORX® precisionsskruvmejsel-set för reparationer hemma, med pincett och verktyg för att reparera iPhone, surfplatta, dator, notebook, iPad
+ Laddare för Dell XPS 14 14z 15 15z M1210 M1330 M140 M1530 - 3m (19.5V,90W) nätdel
Pris för alla tre: 660,00 kr
Den här artikeln: Batteri för Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 /...  325,00 kr