.se

CELLONIC® 1434, 1422, 193060-0, 1420, 193101-2, 1435, 1433 batteri för Makita BMR100, 6281D, 6337D, 6280D, 6271DWAE, 6347D, 6339D trådlösa verktyg med 14.4V, 3Ah och NiMH

CELLONIC® 1434, 1422, 193060-0, 1420, 193101-2, 1435, 1433 batteri för Makita BMR100, 6281D, 6337D, 6280D, 6271DWAE, 6347D, 6339D trådlösa verktyg med 14.4V, 3Ah och NiMH

1 / 1

510,00 kr
inkl. moms.
inte tillgänglig
inte tillgänglig

Finns mellan 16.09.2024 - 16.10.2024
5% rabatt vid förbeställning

Art. nr.:
912777
Tillverkare:
CELLONIC
Betyg:
(44) (Läs mer)
Cellteknik:
NiMH
Spänning:
14.4V
Kapacitet:
3Ah
Vikt:
760g
Färg:
röd

Kompatibel med

CELLONIC® batteri ger ny power till dina trådlösa verktyg, ersättningsbatteri för Makita BMR100, 6281D, 6337D, 6280D, 6271DWAE, 6347D, 6339D batteridrivna elverktyg och andra 



Ersätter enkelt ditt 1434, 1422, 193060-0, 1420, 193101-2, 1435, 1433 originalbatteri / verktygsbatteri!

Vill du ha ett snabbladdat batteri med lång användningstid kan ett nytt batteri med ny kraft hjälpa dig att få jobbet gjort snabbare. Detta ersättningsbatteri, anpassat för Makita BMR100, 6281D, 6337D, 6280D, 6271DWAE, 6347D, 6339D trådlösa och uppladdningsbara verktyg med hela 14.4V ger verktygen mer power.

Batteriet med hög kapacitet är uppladdningsbart och lämpar sig väl för dina elredskap från Makita. Batteriet är specifikt designat för BMR100, 6281D, 6337D, 6280D, 6271DWAE, 6347D, 6339D kraftverktyg och gör att de håller laddningen längre. Få ut mer av ditt trådlösa verktyg med detta 14.4V, 3Ah CELLONIC® batteri. 

Många fördelar med ersättningsbatteri för ditt Makita trådlösa verktyg!

✔ Utbytesbatteri med hög kapacitet - 3Ah, 14.4V
✔ Lång livslängd tack vare modern NiMH teknik med minskad effekt på minnet
✔ Garanterad säkerhet: Skydd mot kortslutning, överhettning och överspänning
✔ Varje cell har testats separat för att säkerställa en professionell standard
✔ 100% kompatibel ersättning för ditt originalbatteri, med pålitlig laddning varje gång

Teknisk data:
Kapacitet: 3Ah
Spänning: 14.4V
Cellteknik: NiMH
Färg: röd

Ersättningsbatteri från CELLONIC – hög kvalitet till ett rimligt pris.


3 års garanti
Vi grundades år 2004 och är en internationell specialist som endast erbjuder kvalitetsprodukter. Därför har vi en garanti på 36 månader!

Ersätter följande produkter

Makita 1420
Makita 1422
Makita 1433
Makita 1434
Makita 1435
Makita 192600-1
Makita 192699-6
Makita 192699-A
Makita 193060-0
Makita 1930600
Makita 193062-6
Makita 193101-2
Makita 193158-3
Makita 193159-1
Makita 193159-A
Makita 93062-6
Makita 93062-6.
Makita ML1420

Passar till följande enheter

Makita 1051D
Makita 1051DWA
Makita 1051DWAE
Makita 1051DWD
Makita 1051DWDE
Makita 1051DWF
Makita 1051DWFE
Makita 1051DZ
Makita 4033D
Makita 4033DZ
Makita 4332D
Makita 4333D
Makita 4333DWAE
Makita 4333DWD
Makita 4333DWDE
Makita 4333DZ
Makita 5094DWD
Makita 5630DWD
Makita 6228D
Makita 6228DW
Makita 6228DWAE
Makita 6228DWBE
Makita 6228DWE
Makita 6233D
Makita 6233DWAE
Makita 6233DWBE
Makita 6236D
Makita 6236DWBE
Makita 6236DWDE
Makita 6237D
Makita 6237DWDE
Makita 6271DWAE
Makita 6280D
Makita 6280DWAE
Makita 6281D
Makita 6281DWAE
Makita 6333D
Makita 6333DA
Makita 6333DWA
Makita 6333DWAE
Makita 6333DWBE
Makita 6336D
Makita 6336DWA
Makita 6336DWAE
Makita 6336DWB
Makita 6336DWBE
Makita 6336DWDE
Makita 6337D
Makita 6337DWAE
Makita 6337DWDE
Makita 6337DWDESP
Makita 6337DWFE
Makita 6339D
Makita 6339DWDE
Makita 6339DWFE
Makita 6347D
Makita 6381D
Makita 6381DWPE
Makita 6932FD
Makita 6932FDWDE
Makita 6933FD
Makita 6934FD
Makita 6934FDWDE
Makita 6935FD
Makita 6935FDWDE
Makita 6935FDWDEX
Makita 8280D
Makita 8280DWAE
Makita 8281D
Makita 8281DWAE
Makita 8381D
Makita 8433D
Makita 8433DWAE
Makita 8433DWDE
Makita 8433DWFE
Makita 8434D
Makita 8434DWFE
Makita BMR100
Makita JR140D
Makita JR140DWA
Makita JR140DWAE
Makita JR140DWB
Makita JR140DWBE
Makita JR140DWD
Makita ML140
Makita ML140 Flashlight
Makita ML141
Makita ML141 Flashlight
Makita ML142
Makita ML142 Flashlight
Makita ML143
Makita ML143 Flashlight
Makita UB140D
Makita UB140DWA
Makita UB140DWB
Makita UB141D

Produktbetygsättningar

(Omdömet har automatiskt översatts. Originalspråk: nederländska.)
Fungerar som vanligt igen! Ännu bättre
(Omdömet har automatiskt översatts. Originalspråk: nederländska.)
topp
(Omdömet har automatiskt översatts. Originalspråk: nederländska.)
produkterna är av god kvalitet
(Omdömet har automatiskt översatts. Originalspråk: nederländska.)
Beställningen har bearbetats och slutförts till din fulla tillfredsställelse
(Omdömet har automatiskt översatts. Originalspråk: nederländska.)
bra batteri till ett bra pris
Fler betygsättningar Färre betygsättningar

Våra mest populära produkter