.se
08 - 5664 2802
(support på engelska)

Mån-fre 10:00-15:00

Batteri för Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 (6600mAh)

Batteri för Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90  (6600mAh)
×
1 / 1
345,00 kr inkl. moms.
på lager och omedelbar leverans
Leveranstid 3-5 vardagar
Antal: 
Tillverkare:
subtel
Cellteknik:
Lithium-Ionen
Spänning:
10.8V - 11.1V
Kapacitet:
6600mAh
Vikt:
529g
Färg:
svart
Art. nr.:
100064
×
1 / 1
Tillverkare:
subtel
Cellteknik:
Lithium-Ionen
Spänning:
10.8V - 11.1V
Kapacitet:
6600mAh
Vikt:
529g
Färg:
svart
Art. nr.:
100064

Det uthålliga batteriet för din notebook.


Kvalitetsbatteriet utvecklades speciellt för notebook. För att din notebook-PC ska ha tillräcklig ström för alla stora och små uppgifter, i vardagen.

✔ Kortslutnings-, överspännings- och överhettningsskydd
✔ Lång livslängd
✔ Kontrollerad kvalitet

Tekniska data:
Spänning: 10.8V - 11.1V
Kapacitet: 6600mAh


Särdrag: Var god observera att batterier som har högre kapacitet (Ah) än ditt original kan vara fysiskt större och tyngre. En annan kapacitet påverkar för övrigt inte kompatibiliteten för de ovan nämnda serierna/modellerna.

års garanti
Vi på subtel tror på våra produkter. Därför ger vi dig 24 månaders garanti!

Ersätter följande produkter

Dell 310-6321
Dell 310-6322
Dell 312-0339
Dell 312-0340
Dell 312-0348
Dell 312-0349
Dell 312-0350
Dell 312-0425
Dell 312-0429
Dell 312-0455
Dell 451-10206
Dell 451-10207
Dell C5447
Dell C5974
Dell D5318
Dell F5635
Dell G5260
Dell G5266
Dell U4873
Dell Y4873
Dell YF976

Passar till följande enheter

Dell Inspiron 6000
Dell Inspiron 9200
Dell Inspiron 9300
Dell Inspiron 9400
Dell Inspiron E1505
Dell Inspiron E1705

Dell XPS Gen 2
Dell XPS M170
Dell XPS M1710 / PP05XB

Dell Precision M6300 / PP05XA
Dell Precision M90 / PP05XA

Andra kunder köpte även

Batteri för Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90  (6600mAh)
+ 32-i-1 TORX® precisionsskruvmejsel-set för reparationer hemma, med pincett och verktyg för att reparera iPhone, surfplatta, dator, notebook, iPad
+ Laddare för Dell XPS 14 14z 15 15z M1210 M1330 M140 M1530 - 3m (19.5V,90W) nätdel
Pris för alla tre: 680,00 kr
Den här artikeln: Batteri för Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705...  345,00 kr