Apple iPad Air - A1460 USB Laddere 3.4A Nätadapter USB Strömadapter
Finns i lager
Leverans: 3-5 arbetsdagarKompatibel med
Frakt: 35 kr
Varianter
USB-laddningsadapter
Översikt
En modern USB-väggladdare som fungerar som en universalladdare för smartphones, powerbanks, Bluetooth-högtalare och andra enheter med USB-port / USB-kontakt. Allt du behöver är en USB-A laddningskabel som passar din enhet. Adaptern är liten, vit, kompakt och kraftfull, och kan användas med alla EU-vägguttag.
Adaptern har en flexibel effekt och kapacitet om hela 3A vilket fungerar optimalt för en mängd enheter.
Många fördelar med denna USB-adapter för 2x laddsladdar!
✔ Trygg och snabb laddning med flera USB portar - USB Multi Laddere med 2 uttag
✔ Hög kompatibilitet: USB multi laddare som passar alla enheter med USB anslutning (USB-kabel inkluderas EJ)
✔ Kort laddningstid & snabb laddning: USB-väggadapter med hög laddningshastighet (snabb USB-laddare / Fast Charger)
✔ ✔ Mikroprocessor-kontrollerad säkerhet: Laddningsstation med skydd mot kortslutning, överhettning och överspänning
✔ Flertal laddningsuttag: Dual charger med 2 kontakter
✔ Passar perfekt som reseladdare – Flexibel effekt för alla elnät från 100 V till 240 V
Vad du än planerar kan du ta med dig all ström som krävs med en USB nätladdare med EU-kontakt från CELLONIC!
Tekniska detaljer:
USB Utgånger / Output: 2 USB Ports
USB Port 1: 1.7A / 5V
USB Port 2: 1.7A / 5V
Ampere A max.: 3.4A
Maximal kraft Watt: 17W
Utgångsspänning / Output Volt: 5V
Ingångsspänning / Input (Volt): 220V - 240V, för laddning i vanligt eluttag
Lämplig t.ex. för : Smartphone / Mobiltelefon, Tablet, Högtalare, iPhone, Apple, Samsung
★ 3 års garanti ★
Vi grundades år 2004 och är en internationell specialist som endast erbjuder kvalitetsprodukter. Därför har vi en garanti på 36 månader!
Tekniska detaljer
| Artikelnummer: | 939937 |
|---|---|
| Vikt: | 70 g |
| Längd: | 90 mm |
| Bredd: | 45 mm |
| Höjd: | 25 mm |
| EAN: | 4099658733619 |
Recensioner
Produktsäkerhet
Tillverkare / EU Ansvarig person
| Tillverkare | subtel GmbH |
|---|---|
| Adress till | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.se | |
| Säkerhetsdatablad | nedladdning |