bq Edison 3 fodral väska
Finns i lager
Leverans: 3-5 arbetsdagarKompatibel med
Frakt: 35 kr
Varianter
Fodral
Översikt
Fodralen erbjuder praktiskt skydd och är skräddarsydda i de bästa materialen som kompletterar din surfplatta. Våra kvalitetsfodral från subtel skyddar din surfplatta samtidigt som de låter dig hantera den och använda alla funktioner. Dessutom ser de fantastiska ut.
Funktioner:
- Förstärkta hörn som skyddar mot stötar & skador
- Perfekt skydd mot repor, damm & lättare stötar
- Integrerad klämma för att hålla enheten
- Perfekt skydd till vardags & när du är på språng
- Praktisk stående funktion (-> öppna, justera, klart)
Material: Konstläder
Färg: svart
Leveransomfattning:
- 1x universalskydd
✩ 3 års garanti ✩
Vi på subtel tror på våra produkter. Därför kan vi erbjuda dig en garanti på 36 månader!
Tekniska detaljer
| Artikelnummer: | 920930 |
|---|---|
| Vikt: | 253 g |
| Längd: | 260 mm |
| Bredd: | 185 mm |
| Höjd: | 24 mm |
| EAN: | 4057769453611 |
Recensioner
Je conseille donc le site.
Je conseille donc le site.
Det är synd, för fodralet är mycket bra.
Dommage car l'étui est très bien.
Produktsäkerhet
Tillverkare / EU Ansvarig person
| Tillverkare | subtel GmbH |
|---|---|
| Adress till | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.se | |
| Säkerhetsdatablad | nedladdning |