Skal för GoPro Hero 10 Fodral Cover Case
Finns i lager
Leverans: 3-5 arbetsdagarKompatibel med
Frakt: 35 kr
Varianter
Tillbehör
Översikt
Tekniska detaljer
| Artikelnummer: | 943519 |
|---|---|
| Vikt: | 203 g |
| Längd: | 85 mm |
| Bredd: | 90 mm |
| Höjd: | 57 mm |
| EAN: | 4066067744024 |
Recensioner
Din åsikt är viktig
Inga recensioner ännu
För närvarande finns det inga recensioner för den här produkten. Men dina insikter är mycket efterlängtade! Vi tror på kraften i genuin feedback från våra verifierade köpare för att hjälpa vår gemenskap att fatta välgrundade beslut.
Produktsäkerhet
Tillverkare / EU Ansvarig person
| Tillverkare | subtel GmbH |
|---|---|
| Adress till | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.se | |
| Säkerhetsdatablad | nedladdning |