Sony A6400 ILCE-6400 Laddare 1A / 1000mA 5V Laddningskabel AC Adapter för kamera från subtel
Finns i lager
Leverans: 3-5 arbetsdagarKompatibel med
Frakt: 35 kr
Översikt
Design möter effektivitet – den tillförlitliga laddningskabeln för din Sony.
✔ Kortslutnings-, överspänningsskydd ✔ Kontrollerad kvalitet ✔ Lämplig för snabbladdning/underhållsladdning ✔ Lämplig för all batteriteknik (Li-Ion, Li-Po, NiMH) Oavsett om du är på resa, eller när du navigerar genom staden – med laddaren från har du den ström som behövs för det! Ingångsspänning / Input (Volt): 100V - 250V Anslutning 1: Micro USB Utgångsspänning / Output (Volt): 5V Strömstyrka / Output (ampere: 1A / 1000mA Kabellängd:1.1m ★ 3 års garanti ★ Vi på subtel tror på våra produkter. Därför ger vi dig 24 månaders garanti!Tekniska detaljer
| Artikelnummer: | 937168 |
|---|---|
| Vikt: | 70 g |
| Längd: | 98 mm |
| Bredd: | 48 mm |
| Höjd: | 38 mm |
| EAN: | 4066067569757 |
Recensioner
Même accueil en ligne en cas de difficult, service toujours aussi performant qui vaut de ma part, remerciements et félicitations.
Même accueil en ligne en cas de difficult, service toujours aussi performant qui vaut de ma part, remerciements et félicitations.
Produktsäkerhet
Tillverkare / EU Ansvarig person
| Tillverkare | subtel GmbH |
|---|---|
| Adress till | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.se | |
| Säkerhetsdatablad | nedladdning |