(0 recensioner)
inkl. moms
1x Batteri 1000mAh
1x Batteri 1000mAh
2x Batteri 1000mAh
2x Batteri 1000mAh
Översikt
Tar din betalterminals batteri slut för fort? Då kan ett nytt batteri vara på sin plats! Detta ersättningsbatteri med 7.2V - 7.4V 1000mAh ger ny energi till ditt CTMS POS-system!
Ersätter enkelt ditt 1ICP62/34/48 1S1P CTMS originalbatteri för betalsystem.
Många fördelar med ett nya ersättningsbatterier till CTMS betalterminal!
Utbytesbatteri med hög kapacitet - 1000mAh 7.2V - 7.4V
Lång livslängd tack vare modern litiumteknik utan minneseffekt
Garanterad säkerhet: Skydd mot kortslutning, överhettning och överspänning
✔ Varje cell har testats separat för att säkerställa en professionell standard
100% kompatibel ersättning för ditt originalbatteri, med pålitlig laddning varje gång
Teknisk data:
Kapacitet: 1000mAh ersättningsbatteri
Spänning: 7.2V - 7.4V
Cellteknik: litium batteripaket
Mått: 51.20 x 34.00 x 13.00mm
Färg: Blå
Optimerat för bland annat: CTMS Eurodetector betalterminal / kortterminal / POS betalsystem.
Ersättningsbatteri från subtel – hög kvalitet till ett rimligt pris.
3 års garanti
Tekniska detaljer
Artikelnummer: 922476
Vikt: 47 g
Längd: 51.2 mm
Bredd: 34 mm
Höjd: 13 mm
Spänning: 7.4V