.se

CELLONIC® 2607335055, 2607335108, 2607335244, 2607335071 batteri för Bosch PSR 120, 3300K, BAT011, Wurth ABS 12 M2 trådlösa verktyg med 12V, 3Ah och NiMH

CELLONIC® 2607335055, 2607335108, 2607335244, 2607335071 batteri för Bosch PSR 120, 3300K, BAT011, Wurth ABS 12 M2 trådlösa verktyg med 12V, 3Ah och NiMH

1 / 3

CELLONIC® 2607335055, 2607335108, 2607335244, 2607335071 batteri för Bosch PSR 120, 3300K, BAT011, Wurth ABS 12 M2 trådlösa verktyg med 12V, 3Ah och NiMH CELLONIC® 2607335055, 2607335108, 2607335244, 2607335071 batteri för Bosch PSR 120, 3300K, BAT011, Wurth ABS 12 M2 trådlösa verktyg med 12V, 3Ah och NiMH CELLONIC® 2607335055, 2607335108, 2607335244, 2607335071 batteri för Bosch PSR 120, 3300K, BAT011, Wurth ABS 12 M2 trådlösa verktyg med 12V, 3Ah och NiMH
520,00 kr
inkl. moms.
Finns på lager
Leveranstid 3-5 vardagar
Finns på lager
Fraktkostnad 35 kr
Leveranstid 3-5 vardagar
Art. nr.:
912847
Tillverkare:
CELLONIC
Betyg:
(32) (Läs mer)
Cellteknik:
NiMH
Spänning:
12V
Kapacitet:
3Ah
Vikt:
600g

Kompatibel med

CELLONIC® batteri ger ny power till dina trådlösa verktyg, ersättningsbatteri för batteridrivna elverktyg  



Ersätter enkelt ditt 2607335055, 2607335108, 2607335244, 2607335071 originalbatteri / verktygsbatteri!

Vill du ha ett snabbladdat batteri med lång användningstid kan ett nytt batteri med ny kraft hjälpa dig att få jobbet gjort snabbare. Detta ersättningsbatteri, anpassat för trådlösa och uppladdningsbara verktyg med hela 12V ger verktygen mer power.

Batteriet med hög kapacitet är uppladdningsbart och lämpar sig väl för dina elredskap från . Batteriet är specifikt designat för kraftverktyg och gör att de håller laddningen längre. Få ut mer av ditt trådlösa verktyg med detta 12V, 3Ah CELLONIC® batteri. 

Många fördelar med ersättningsbatteri för ditt trådlösa verktyg!

✔ Utbytesbatteri med hög kapacitet - 3Ah, 12V
✔ Lång livslängd tack vare modern NiMH teknik med minskad effekt på minnet
✔ Garanterad säkerhet: Skydd mot kortslutning, överhettning och överspänning
✔ Varje cell har testats separat för att säkerställa en professionell standard
✔ 100% kompatibel ersättning för ditt originalbatteri, med pålitlig laddning varje gång

Teknisk data:
Kapacitet: 3Ah
Spänning: 12V
Cellteknik: NiMH

Ersättningsbatteri från CELLONIC – hög kvalitet till ett rimligt pris.


3 års garanti
Vi grundades år 2004 och är en internationell specialist som endast erbjuder kvalitetsprodukter. Därför har vi en garanti på 36 månader!

Ersätter följande produkter

Bosch 2607335054
Bosch 2607335055
Bosch 2607335071
Bosch 2607335081
Bosch 2607335090
Bosch 2607335107
Bosch 2607335108
Bosch 2607335143
Bosch 2607335145
Bosch 2607335148
Bosch 2607335151
Bosch 2607335172
Bosch 2607335185
Bosch 2607335243
Bosch 2607335244
Bosch 2607335250
Bosch 2607335376
Bosch 2607335378
Bosch 2607335471
Bosch 2610910405
Bosch 261091405
Bosch BAT011
Bosch BH1214H
Bosch BH1214L
Bosch BH1214MH
Bosch H1214N
Wuerth 702 300 412
Wuerth 702 300 512
Wuerth 702 300 712
Wurth 702 300 412
Wurth 702 300 512
Wurth 702 300 712

Passar till följande enheter

Bosch 3300K
Bosch 3305K
Bosch 330K
Bosch 3310K
Bosch 3315K
Bosch 3500
Bosch ABS 12 M-2
Bosch ABS M 12V
Bosch AHS 3
Bosch AHS 4
Bosch AHS A
Bosch ASG 52
Bosch ATS 12-P
Bosch B2300
Bosch B2310
Bosch B2500
Bosch BABS 12V
Bosch BH-1214
Bosch GBM 12 VES-2
Bosch GBM 12VES-2
Bosch GLI 12V
Bosch GSB 12 VSE-2
Bosch GSB 12 VSP-3
Bosch GSB 12VSP-2
Bosch GSR 12 VES-2
Bosch GSR 12 VES-3
Bosch GSR 12VES-2
Bosch GSR 12VES-3
Bosch GSR 12VET
Bosch GSR 12VPE-2
Bosch GSR 12VSH-2
Bosch PSB 12VSP-2
Bosch PSR 12 VES-2
Bosch PSR 120
Bosch PSR 12VES-2
Skil 3300K
Skil 3305K
Skil 3310K
Skil 3315K
Skil 3500
Skil B2300
Wuerth ABS 12 M-2
Wuerth ABS 12 M2
Wuerth ABS 12-M2
Wuerth ABS 12M-2
Wuerth ABS 12M2
Wuerth ABS M 12V
Wuerth ABS M12V
Wuerth ABS12M2
Wuerth ATS 12-P
Wuerth ATS 12P
Wuerth ATS12 P
Wuerth ATS12P
Wurth ABS 12 M-2
Wurth ABS 12 M2
Wurth ABS 12-M2
Wurth ABS 12M-2
Wurth ABS 12M2
Wurth ABS M 12V
Wurth ABS M12V
Wurth ABS12M2
Wurth ATS 12-P
Wurth ATS 12P
Wurth ATS12 P
Wurth ATS12P

Andra kunder köpte även

CELLONIC® 2607335055, 2607335108, 2607335244, 2607335071 batteri för Bosch PSR 120, 3300K, BAT011, Wurth ABS 12 M2 trådlösa verktyg med 12V, 3Ah och NiMH
+ Verktygsväska / bältepåse för trådlös skruvmejsel Bosch GSR 12V-15 + tillbehör - trådlös skruvmejselväska, verktygsrem
Pris för båda: 635,00 kr
Den här artikeln: CELLONIC® 2607335055, 2607335108, 2607335244, 2607335071 batteri fö...  520,00 kr

Produktbetygsättningar

Har inte haft det så länge,fungerar utmärkt.
(Omdömet har automatiskt översatts. Originalspråk: tyska.)
(Omdömet har automatiskt översatts. Originalspråk: finska.)
Produkten var som förväntat och verkar fungera felfritt. Leveransen var snabb och det var lätt att övervaka dess framsteg. Ingen plats för förebråelse.
(Omdömet har automatiskt översatts. Originalspråk: tyska.)
(Omdömet har automatiskt översatts. Originalspråk: nederländska.)
Perfekt batteri! Vår äldre borr är som ny igen.
Fler betygsättningar Färre betygsättningar

Våra mest populära produkter