Batteri för Allen-Bradley 1756 L61S / 1756 L62S / 1756 L63S / 1756-BA2 / 94811501 rev12 / ControlLogix 556x Series - 1200mAh Laddningsbart ersättningsbatteri eller reservbatteri
Finns i lager
Leverans: 3-5 arbetsdagarKompatibel med
Frakt: 35 kr
Översikt
subtel 3.0V batteri med 1200mAh. Ger ny energi till din Allen-Bradley enhet!
Ersätter enkelt ditt originalbatteri!
Om din enhet förlorar kraft för fort kan det vara dags för ett batteribyte. Ersätt ditt gamla trötta batteri med ett nytt uppladdningsbart batteri. Med högkvalitativa ersättningsbatteri från subtel har du tillräckligt med ström för en längre användning eller ett reservbatteri om ditt gamla tar slut.
Ett kraftfullt ersättnings-batteri med många fördelar!
✔ Utbytesbatteri med hög kapacitet - 1200mAh, 3.0V
✔ Lång livslängd tack vare modern litiumteknik utan minneseffekt
✔ Garanterad säkerhet: Skydd mot kortslutning, överhettning och överspänning
✔ Varje cell har testats separat för att säkerställa en professionell standard
✔ 100% kompatibel ersättning för ditt originalbatteri, med pålitlig laddning varje gång
Teknisk data:
Kapacitet: 1200mAh
Spänning: 3.0V
Cellteknik: Li-MnO2
Mått: 34.58 x 18.90 x 16.62mm
Färg: svart
Ersättningsbatteri från subtel – hög kvalitet till ett rimligt pris.
★ 3 års garanti ★
Vi grundades år 2004 och är en internationell specialist som endast erbjuder kvalitetsprodukter. Därför har vi en garanti på 36 månader!
Tekniska detaljer
| Artikelnummer: | 925418 |
|---|---|
| Vikt: | 27 g |
| Längd: | 34.58 mm |
| Bredd: | 18.9 mm |
| Höjd: | 16.62 mm |
| Spänning: | 3V |
| Batteriteknik: | Li-MnO2 |
| Batterikapacitet: | 1200mAh |
| EAN: | 4250843443809 |
Recensioner
Produktsäkerhet
Tillverkare / EU Ansvarig person
| Tillverkare | subtel GmbH |
|---|---|
| Adress till | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.se | |
| Säkerhetsdatablad | nedladdning |