Önskar du lägga smarta och praktiska paket under granen hittar du julklappar med procent under subtels gran – lägg vantarna på dem nu och njut av juliga erbjudanden
.se
08 - 5664 2802
(support på engelska)

Mån-fre 10:00-15:00

subtel® D5318 laptop-batteri för Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 med 6600mAh - Ersättningsbatteri, reservbatteri till bärbar dator

subtel® D5318 laptop-batteri för Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 med 6600mAh - Ersättningsbatteri, reservbatteri till bärbar dator
295,00 kr
inkl. moms.
på lager och omedelbar leverans
Leveranstid 3-5 vardagar
Antal: 
Tillverkare:
subtel
Betyg:
(21)
Cellteknik:
litium Ion
Spänning:
10.8V - 11.1V
Kapacitet:
6600mAh
:
440g
Färg:
svart
Art. nr.:
100064
Tillverkare:
subtel
Betyg:
(21)
Cellteknik:
litium Ion
Spänning:
10.8V - 11.1V
Kapacitet:
6600mAh
:
440g
Färg:
svart
Art. nr.:
100064

Laddar din Dell bärbara dator ur sig för fort? Ge den ny energi med ett nytt laptop-batteri, designat för din Dell enhet


Om du är van att arbeta med din laptop utan en strömkälla eller på språng behöver du ett pålitligt batteri. Ett batteribyte kan ge din bärbara dator nytt liv utan att du behöver lägga många kronor på en helt ny notebook. Detta högkvalitativa ersättningsbatteri har lång batteritid och livslängd, allt för att du ska kunna fokusera på ditt jobb och inte att leta eluttag. 

Batteriet kan även agera reservbatteri om du vet att du ska vara utan ström en längre stund. Det är specifikt designat för att användas till Dell Inspiron 6000, 9200, 9300 laptop och funkar väl för arbete, gaming eller en kväll framför YouTube.  

✔ Utbytesbatteri med hög kapacitet - 6600mAh, 10.8V - 11.1V
✔ Lång livslängd tack vare modern litiumteknik utan minneseffekt
✔ Garanterad säkerhet: Skydd mot kortslutning, överhettning och överspänning
✔ Varje cell har testats separat för att säkerställa en professionell standard
✔ 100% kompatibel ersättning för ditt originalbatteri, med pålitlig laddning varje gång

Teknisk data:
Kapacitet: 6600mAh
Spänning: 10.8V - 11.1V
Cellteknik: litium Ion
Färg: svart
Vänligen notera: >> Ett litium-jon-ersättningsbatteri med högre kapacitet (1 000 mAh eller mer) kommer att sticka ut något under den bärbara datorn, eller på dess baksida, men lämpar sig ändå för användning då det har utformats för att vara kompatibelt med datorns batteriutrymme.

Ersättningsbatteri från subtel – hög kvalitet till ett rimligt pris.

3 års garanti
Vi grundades år 2004 och är en internationell specialist som endast erbjuder kvalitetsprodukter. Därför har vi en garanti på 36 månader!

Ersätter följande produkter

Dell 310-6321
Dell 310-6322
Dell 312-0339
Dell 312-0340
Dell 312-0348
Dell 312-0349
Dell 312-0350
Dell 312-0425
Dell 312-0429
Dell 312-0455
Dell 451-10206
Dell 451-10207
Dell C5447
Dell C5974
Dell D5318
Dell F5635
Dell G5260
Dell G5266
Dell U4873
Dell Y4873
Dell YF976

Passar till följande enheter

Dell Inspiron 6000
Dell Inspiron 9200
Dell Inspiron 9300
Dell Inspiron 9400
Dell Inspiron E1505
Dell Inspiron E1705

Dell XPS Gen 2
Dell XPS M170
Dell XPS M1710 / PP05XB

Dell Precision M6300 / PP05XA
Dell Precision M90 / PP05XA

Andra kunder köpte även

subtel® D5318 laptop-batteri för Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 med 6600mAh - Ersättningsbatteri, reservbatteri till bärbar dator
+ 32-i-1 TORX® skruvmejselsats för precisionssäkra reparationer hemma, batteribyte eller skärmbyte, med pincett och verktyg för att reparera surfplattor eller datorer
Pris för båda: 383,35 kr
Den här artikeln: subtel® D5318 laptop-batteri för Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 /...  295,00 kr

Produktbetygsättningar

(Omdömet har automatiskt översatts. Originalspråk: tyska.)
Leveransen kom snabbt och enkelt.
(Omdömet har automatiskt översatts. Originalspråk: tyska.)
(Omdömet har automatiskt översatts. Originalspråk: franska.)
Perfekt och snabb service
(Omdömet har automatiskt översatts. Originalspråk: franska.)
uppfyller helt mina förväntningar
(Omdömet har automatiskt översatts. Originalspråk: franska.)
Att se på lång sikt.
Fler betygsättningar Färre betygsättningar

Our most popular products