Batteri för Barnes & Noble BNRV510, Nook Glowlight Plus 2015 Kobo Aura, H2O PocketBook 631 Touch HD PR-285083 (1500mAh, 3.7V) från subtel
Finns i lager
Leverans: 3-5 arbetsdagarKompatibel med
Frakt: 35 kr
Översikt
100% kompatibel ersättning för Barnes & Noble batterier
Speciellt utformade för att passa din surfplatta. Se den fullständiga listan över kompatibla enheter.Garanterad 1500mAh kapacitet
Till skillnad från många konkurrenter är våra batterier för surfplattors kapacitet angivna med korrekta och utlovade mått. Det här batteriet har 1500mAh och ger långa drifttider med färre laddningsavbrott - exakt så som uppges.Högpresterande 3.7V PR-285083 batteri
Våra ersättningsbatterier för surfplattor med lång livslängd levererar konsekvent hög prestanda som matchar eller överträffar originalbatteriets prestanda - allt för ett stort antal laddningscykler.Överlägsen kvalitet och säkerhetsstandarder
Vi är batterispecialister sedan 2004 och alla våra ersättningsbatterier för surfplattor genomgår strikta och noggranna tester under hela produktionsprocessen för att helt och hållet uppfylla de högsta EU-standarderna och mer därtill. Det är därför de levereras med 3 års garanti.Det hållbara valet
Byt ut batteriet, inte din enhet. Det är det smartare, billigare och miljövänligare valet som sparar dig pengar samtidigt som du minskar ditt miljöavtryck genom återvinning.Välj subtel och kompromissa aldrig med kvaliteten. Beställ nu!
Tekniska detaljer
| Artikelnummer: | 924915 |
|---|---|
| Vikt: | 39 g |
| Längd: | 84.15 mm |
| Bredd: | 49.5 mm |
| Höjd: | 2.7 mm |
| Spänning: | 3.7V |
| Batteriteknik: | litium polymer |
| Batterikapacitet: | 1500mAh |
| EAN: | 4250843443199 |
Kompatibilitet
Recensioner
Att ansluta den var plug and play. Kobo kan hålla några år igen.
Aansluiten was plug and play. Kobo kan weer een aantal jaren mee.
Produktsäkerhet
Tillverkare / EU Ansvarig person
| Tillverkare | subtel GmbH |
|---|---|
| Adress till | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.se | |
| Säkerhetsdatablad | nedladdning |