.se

Batteri för Lenovo IdeaPad B70-80, G40-30, G40-45, G40-70, G40-75, G40-80, G400s, G405s 14.4V - 14.8V 2200mAh från CELLONIC

Batteri för Lenovo IdeaPad B70-80, G40-30, G40-45, G40-70, G40-75, G40-80, G400s, G405s 14.4V - 14.8V 2200mAh från CELLONIC

1 / 7

Batteri för Lenovo IdeaPad B70-80, G40-30, G40-45, G40-70, G40-75, G40-80, G400s, G405s 14.4V - 14.8V 2200mAh från CELLONIC Batteri för Lenovo IdeaPad B70-80, G40-30, G40-45, G40-70, G40-75, G40-80, G400s, G405s 14.4V - 14.8V 2200mAh från CELLONIC Batteri för Lenovo IdeaPad B70-80, G40-30, G40-45, G40-70, G40-75, G40-80, G400s, G405s 14.4V - 14.8V 2200mAh från CELLONIC Batteri för Lenovo IdeaPad B70-80, G40-30, G40-45, G40-70, G40-75, G40-80, G400s, G405s 14.4V - 14.8V 2200mAh från CELLONIC Batteri för Lenovo IdeaPad B70-80, G40-30, G40-45, G40-70, G40-75, G40-80, G400s, G405s 14.4V - 14.8V 2200mAh från CELLONIC Batteri för Lenovo IdeaPad B70-80, G40-30, G40-45, G40-70, G40-75, G40-80, G400s, G405s 14.4V - 14.8V 2200mAh från CELLONIC Batteri för Lenovo IdeaPad B70-80, G40-30, G40-45, G40-70, G40-75, G40-80, G400s, G405s 14.4V - 14.8V 2200mAh från CELLONIC
315,00 kr
inkl. moms.
Finns på lager
Leveranstid 3-5 vardagar
Finns på lager
Fraktkostnad 35 kr
Leveranstid 3-5 vardagar
Art. nr.:
917701
Tillverkare:
CELLONIC
Betyg:
(89) (Läs mer)
Cellteknik:
litium Ion
Spänning:
14.4V - 14.8V
Kapacitet:
2200mAh
Färg:
svart

Kompatibel med

100% kompatibel ersättning för Lenovo batterier

Speciellt utformade för att passa din laptop. Se den fullständiga listan över kompatibla enheter.

Garanterad 2200mAh kapacitet

Till skillnad från många konkurrenter är våra batteriers kapacitet angivna med korrekta och utlovade mått. Det här batteriet har 2200mAh och ger långa drifttider med färre laddningsavbrott - exakt så som uppges.

Högpresterande 14.4V - 14.8V L12M4E01 / L12S4A02 / L12L4E01 batteri

Våra ersättningsbatterier för bärbara datorer har lång livslängd och levererar konsekvent hög prestanda som matchar eller överträffar din laptops originalbatteris prestanda - allt för ett stort antal laddningscykler.

Överlägsen kvalitet och säkerhetsstandarder

Vi är batterispecialister sedan 2004 och alla våra ersättningsbatterier genomgår strikta och noggranna tester under hela produktionsprocessen för att helt och hållet uppfylla de högsta EU- standarderna och mer därtill. Det är därför de levereras med 3 års garanti.

Det hållbara valet

Byt ut batteriet, inte din enhet. Det är det smartare, billigare och miljövänligare valet som sparar dig pengar samtidigt som du minskar ditt miljöavtryck genom återvinning.

Vänligen notera: >> Ett litium-jon-ersättningsbatteri med högre kapacitet (1 000 mAh eller mer) kommer att sticka ut något under den bärbara datorn, eller på dess baksida, men lämpar sig ändå för användning då det har utformats för att vara kompatibelt med datorns batteriutrymme.

Välj CELLONIC och kompromissa aldrig med kvaliteten. Beställ nu!

Viktig produktinformation

>> FÖRVÄXLINGSRISK - Jämför måtten / designen på ditt ursprungliga batteri med måtten på vårt batteri

Ersätter följande produkter

Lenovo 121500171
Lenovo 121500172
Lenovo 121500173
Lenovo 121500174
Lenovo 121500175
Lenovo 121500176
Lenovo 121500256
Lenovo 121500257
Lenovo 121500270
Lenovo 5B10H15335
Lenovo 5B10H15336
Lenovo 5B10K10161
Lenovo 5B10K10191
Lenovo 5B10K10199
Lenovo 5B10K10206
Lenovo 5B10K10211
Lenovo 5B10K10238
Lenovo 5B10K10240
Lenovo 90202869
Lenovo L12L4A02
Lenovo L12L4E01
Lenovo L12M4A02
Lenovo L12M4E01
Lenovo L12S4A02
Lenovo L12S4E01
Lenovo L12S4E02
Lenovo L14C4A01
Lenovo L14C4E01

Passar till följande enheter

Lenovo IdeaPad B70-80
Lenovo IdeaPad G40-30
Lenovo IdeaPad G40-45
Lenovo IdeaPad G40-70
Lenovo IdeaPad G40-70m
Lenovo IdeaPad G40-75
Lenovo IdeaPad G40-80
Lenovo IdeaPad G400s
Lenovo IdeaPad G400s Touch
Lenovo IdeaPad G405s
Lenovo IdeaPad G405s Touch
Lenovo IdeaPad G410s Touch
Lenovo IdeaPad G50-30
Lenovo IdeaPad G50-45
Lenovo IdeaPad G50-70
Lenovo IdeaPad G50-70M
Lenovo IdeaPad G50-70m
Lenovo IdeaPad G50-80
Lenovo IdeaPad G500
Lenovo IdeaPad G500s
Lenovo IdeaPad G500s Touch
Lenovo IdeaPad G505
Lenovo Ideapad G505s
Lenovo IdeaPad G505s Touch
Lenovo IdeaPad G510s
Lenovo IdeaPad G510s Touch
Lenovo IdeaPad G70-35
Lenovo IdeaPad G70-70
Lenovo IdeaPad G70-80
Lenovo IdeaPad S40-70
Lenovo IdeaPad S410p
Lenovo IdeaPad S410p Touch
Lenovo IdeaPad S435
Lenovo IdeaPad S510p
Lenovo IdeaPad S510p Touch
Lenovo IdeaPad Z40-70
Lenovo IdeaPad Z40-75
Lenovo IdeaPad Z50-70
Lenovo IdeaPad Z50-75
Lenovo IdeaPad Z70-80
Lenovo IdeaPad Z710
Medion Akoya S4217T

Andra kunder köpte även

Batteri för Lenovo IdeaPad B70-80, G40-30, G40-45, G40-70, G40-75, G40-80, G400s, G405s 14.4V - 14.8V 2200mAh från CELLONIC
+ Set om 32 TORX® skruvmejselsats för precisionssäkra reparationer hemma, batteribyte eller skärmbyte, med pincett och verktyg för att reparera surfplattor, mobiler, laptops
+ Intenso 1TB extern hårddiskar Memory Case (USB 3.0, 2,5
Pris för alla tre: 1.165,00 kr
Den här artikeln: Batteri för Lenovo IdeaPad B70-80, G40-30, G40-45, G40-70, G40-75, ...  315,00 kr

Produktbetygsättningar

rätt batteri. bra pris och snabbleverans. Löpande information hela tiden.
High quality product and fast delivery.
Bra produkt och snabb leverans. Jag kan varmt rekommendera till köp
Passade och fungerar perfekt
Aningen dålig passform i laptopen, men inget större problem.
Fler betygsättningar Färre betygsättningar

Våra mest populära produkter