.se

Ersättningsbatteri Logitech M41B, R-IG7, 190304-200, F12440023, K43D, M36B m.fl. för Logitech universal fjärrkontroll - Logitech Harmony One, diNovo Edge, DiNovo Mini, Harman Kardon TC30 - batteri med hög kapacitet om 1300mAh för lång batteritid - Laddningsbart ersättningsbatteri eller reservbatteri

Ersättningsbatteri Logitech M41B, R-IG7, 190304-200, F12440023, K43D, M36B m.fl. för Logitech universal fjärrkontroll - Logitech Harmony One, diNovo Edge, DiNovo Mini, Harman Kardon TC30 - batteri med hög kapacitet om 1300mAh för lång batteritid - Laddningsbart ersättningsbatteri eller reservbatteri

1 / 6

Ersättningsbatteri Logitech M41B, R-IG7, 190304-200, F12440023, K43D, M36B m.fl. för Logitech universal fjärrkontroll - Logitech Harmony One, diNovo Edge, DiNovo Mini, Harman Kardon TC30 - batteri med hög kapacitet om 1300mAh för lång batteritid - Laddningsbart ersättningsbatteri eller reservbatteri Ersättningsbatteri Logitech M41B, R-IG7, 190304-200, F12440023, K43D, M36B m.fl. för Logitech universal fjärrkontroll - Logitech Harmony One, diNovo Edge, DiNovo Mini, Harman Kardon TC30 - batteri med hög kapacitet om 1300mAh för lång batteritid - Laddningsbart ersättningsbatteri eller reservbatteri Ersättningsbatteri Logitech M41B, R-IG7, 190304-200, F12440023, K43D, M36B m.fl. för Logitech universal fjärrkontroll - Logitech Harmony One, diNovo Edge, DiNovo Mini, Harman Kardon TC30 - batteri med hög kapacitet om 1300mAh för lång batteritid - Laddningsbart ersättningsbatteri eller reservbatteri Ersättningsbatteri Logitech M41B, R-IG7, 190304-200, F12440023, K43D, M36B m.fl. för Logitech universal fjärrkontroll - Logitech Harmony One, diNovo Edge, DiNovo Mini, Harman Kardon TC30 - batteri med hög kapacitet om 1300mAh för lång batteritid - Laddningsbart ersättningsbatteri eller reservbatteri Ersättningsbatteri Logitech M41B, R-IG7, 190304-200, F12440023, K43D, M36B m.fl. för Logitech universal fjärrkontroll - Logitech Harmony One, diNovo Edge, DiNovo Mini, Harman Kardon TC30 - batteri med hög kapacitet om 1300mAh för lång batteritid - Laddningsbart ersättningsbatteri eller reservbatteri Ersättningsbatteri Logitech M41B, R-IG7, 190304-200, F12440023, K43D, M36B m.fl. för Logitech universal fjärrkontroll - Logitech Harmony One, diNovo Edge, DiNovo Mini, Harman Kardon TC30 - batteri med hög kapacitet om 1300mAh för lång batteritid - Laddningsbart ersättningsbatteri eller reservbatteri
115,00 kr
inkl. moms.
Finns på lager
Leveranstid 3-5 vardagar
Finns på lager
Fraktkostnad 35 kr
Leveranstid 3-5 vardagar
Art. nr.:
918015
Tillverkare:
CELLONIC
Betyg:
(35) (Läs mer)
Cellteknik:
litium Ion
Spänning:
3.7V
Kapacitet:
950mAh
Vikt:
23g
Färg:
grå

Kompatibel med

Tar din fjärrkontrolls batteri slut för fort? Då kan detta nya ersättningsbatteri / kontrollbatteri vara din hjälp till lång batteritid! Detta batteri för Logitech universal-kontroll har 3.7V 1300mAh i kapacitet och fungerar för Logitech Harmony One, Logitech diNovo Edge, Logitech DiNovo Mini, Harman Kardon TC30 med flera.



Ersätter enkelt ditt Logitech M41B, Logitech R-IG7, Logitech R-RG7, Logitech 190304-200, Logitech F12440023, Logitech K43D, Logitech M36B, Logitech NC1002, Logitech NTA2340, Logitech R1G7 originalbatteri / fjärrkontrollsbatteri.

En hemkontrollenhet kan hålla koll på flera av ditt hems smarta enheter och om batteriet på tar slut kan det snabbt skapa irritation. Detta högkvalitativa uppladdningsbara kontrollbatteri ger snabbt din fjärr ny energi och problemet är löst! Batteriet är optimerat för Logitech universalfjärrkontroll och fugerar därför ypperligt vid ett batteribyte.

Ersätt ditt gamla trötta batteri med ett nytt uppladdningsbart batteri. Med högkvalitativa ersättningsbatteri från subtel® har du tillräckligt med ström för en längre användning eller ett reservbatteri om ditt gamla tar slut. 

Många fördelar med detta batteri för din Logitech fjärrkontroll!

Utbytesbatteri med hög kapacitet - 1300mAh, 3.7V
Lång livslängd tack vare modern litiumteknik utan minneseffekt
Garanterad säkerhet: Skydd mot kortslutning, överhettning och överspänning
✔ Varje cell har testats separat för att säkerställa en professionell standard
100% kompatibel ersättning för ditt originalbatteri, med pålitlig laddning varje gång

Teknisk data:
Kapacitet: 1300mAh
Spänning: 3.7V
Cellteknik: litium polymer
Mått: 67.28 x 37.78 x 8.80mm
Färg: svart

Optimierat för bland annat: Logitech Harmony One, Logitech diNovo Edge (logitech edge), Logitech DiNovo Mini, Harman Kardon TC30, Logitech Harmony 900, Logitech Harmony 720, Logitech Harmony 785 (logitech 785), Logitech Harmony 885, Logitech Harmony 885 Remote fjärrkontroll / universalfjärrkontroll, med flera.

Ersättningsbatteri från subtel® – hög kvalitet till ett rimligt pris.


3 års garanti
Vi grundades år 2004 och är en internationell specialist som endast erbjuder kvalitetsprodukter. Därför har vi en garanti på 36 månader!

Viktig produktinformation

>> FÖRVÄXLINGSRISK - Jämför måtten / designen på ditt ursprungliga batteri med måtten på vårt batteri

Ersätter följande produkter

Logitech 190304-0004
Logitech 190304-200
Logitech 1903040000
Logitech 1903042001
Logitech 815000037
Logitech 994000033
Logitech F12440023
Logitech HHD10010
Logitech K43D
Logitech M36B
Logitech M41B
Logitech MSE10007
Logitech NC1002
Logitech NTA2340
Logitech R-IG7
Logitech R-RG7
Logitech R1G7
Logitech RLI 001.9

Passar till följande enheter

Harman Kardon TC30
Logitech diNovo Edge
Logitech DiNovo Mini
Logitech Harmony 720
Logitech Harmony 720 Pro
Logitech Harmony 720 Remote
Logitech Harmony 780
Logitech Harmony 785
Logitech Harmony 880
Logitech Harmony 880 Pro
Logitech Harmony 880 Remote
Logitech Harmony 885
Logitech Harmony 885 Remote
Logitech Harmony 890
Logitech Harmony 890 Pro
Logitech Harmony 890 Remote
Logitech Harmony 895
Logitech Harmony 900
Logitech Harmony 900 Pro
Logitech Harmony 900 Remote
Logitech Harmony MX-880
Logitech Harmony MX-890
Logitech Harmony One
Logitech Harmony R-1G7
Monster AVL300
Monster AVL300s
Monster MCC-AV100

Andra kunder köpte även

Ersättningsbatteri Logitech M41B, R-IG7, 190304-200, F12440023, K43D, M36B m.fl. för Logitech universal fjärrkontroll - Logitech Harmony One, diNovo Edge, DiNovo Mini, Harman Kardon TC30 - batteri med hög kapacitet om 1300mAh för lång batteritid - Laddningsbart ersättningsbatteri eller reservbatteri
+ Set om 32 TORX® skruvmejselsats för precisionssäkra reparationer hemma, batteribyte eller skärmbyte, med pincett och verktyg för att reparera surfplattor, mobiler, laptops
Pris för båda: 210,00 kr
Den här artikeln: Ersättningsbatteri Logitech M41B, R-IG7, 190304-200, F12440023, K43...  115,00 kr

Produktbetygsättningar

not recieved, nobody seams to care... Even spoken to the shipping company to no avail. Use a company that charge a bit more but actually sends you the product and to the right place.
(Omdömet har automatiskt översatts. Originalspråk: tyska.)
(Omdömet har automatiskt översatts. Originalspråk: franska.)
tydlig och funktionell sajt, konkurrenskraftiga priser, kompatibel vara och snabbt mottagen, kort sagt: jag är helnöjd och jag kommer inte att tveka att beställa igen!
(Omdömet har automatiskt översatts. Originalspråk: tyska.)
Måste fortfarande skaffa lång erfarenhet av batteriet, men vid första anblicken verkar kapaciteten okej.
(Omdömet har automatiskt översatts. Originalspråk: tyska.)
Varan bra, snabb leverans
Fler betygsättningar Färre betygsättningar

Våra mest populära produkter