Batteri för PetSafe RFA-188 - 150mAh  Laddningsbart ersättningsbatteri eller reservbatteri

Batteri för PetSafe RFA-188 - 150mAh  Laddningsbart ersättningsbatteri eller reservbatteri
Batteri för PetSafe RFA-188 - 150mAh  Laddningsbart ersättningsbatteri eller reservbatteri Batteri för PetSafe RFA-188 - 150mAh  Laddningsbart ersättningsbatteri eller reservbatteri
165,00 kr
inkl. moms.

Leverans den 09.09.2022
5% rabatt vid förbeställning

Antal: 
Tillverkare:
subtel
Vikt:
35g
Färg:
svart
Art. nr.:
934470
Batteri för PetSafe RFA-188 - 150mAh  Laddningsbart ersättningsbatteri eller reservbatteri Batteri för PetSafe RFA-188 - 150mAh  Laddningsbart ersättningsbatteri eller reservbatteri
Tillverkare:
subtel
Vikt:
35g
Färg:
svart
Art. nr.:
934470

subtel® 3.0V batteri med 150mAh. Ger ny energi till din Petsafe enhet!

Om din enhet förlorar kraft för fort kan det vara dags för ett batteribyte. Ersätt ditt gamla trötta batteri med ett nytt uppladdningsbart batteri. Med högkvalitativa ersättningsbatteri från subtel® har du tillräckligt med ström för en längre användning eller ett reservbatteri om ditt gamla tar slut. 

Utbytesbatteri med hög kapacitet - 150mAh, 3.0V
Lång livslängd tack vare modern litiumteknik utan minneseffekt
Garanterad säkerhet: Skydd mot kortslutning, överhettning och överspänning
✔ Varje cell har testats separat för att säkerställa en professionell standard
100% kompatibel ersättning för ditt originalbatteri, med pålitlig laddning varje gång

Teknisk data:
Kapacitet: 150mAh
Spänning: 3.0V
Cellteknik: Li-MnO2
Mått: 17.30 x 17.30 x 15.78mm
Färg: svart

Ersättningsbatteri från subtel® – hög kvalitet till ett rimligt pris.

3 års garanti
Vi grundades år 2004 och är en internationell specialist som endast erbjuder kvalitetsprodukter. Därför har vi en garanti på 36 månader!

Ersätter följande produkter

Petsafe RFA-188

Passar till följande enheter

Petsafe Deluxe Little Dog Spray Bark Control Collar
Petsafe PBC00-10782
Petsafe PBC00-11047
Petsafe PBC00-11283
Petsafe PBC00-12724
Petsafe PBC00-12725
Petsafe PBC00-12726
Petsafe PBC00-12789
Petsafe PBC23-10931
Petsafe PBC23-10932
Petsafe PCF-1000-20
Petsafe PCF-275-19
Petsafe PDT00-10867
Petsafe PIG00-10773
Petsafe PIG00-10778
Petsafe PIG00-11006
Petsafe PIG00-11007
Petsafe PIG19-11042
Petsafe PIG20-11041
Petsafe PIG22-11849
Petsafe PIG22-11850
Petsafe PIG22-11868
Petsafe PIG22-11869

Våra mest populära produkter