Anti-halkmatta för bilen - inclusive hållare för smartphones, mobiler & tillbehör
Ej tillgänglig
Förväntas på 13.07.2026
5% rabatt vid beställning i förväg
Kompatibel med
Frakt: 35 kr
Översikt
skydda din telefon på enklaste sättet - med anti-halkmattan från subtel
Antihalk-mattan klibbar självständigt på de flesta jämna ytor - som till exempel instrumentbrädan i bilen, på kakel med mera. Den håller fast din mobil, tändare, pengar och flera andra saker, tack vare en ny teknologi, helt utan lim.Så kan du använda platten helt flexibel och utan montage precis där du du behöver den just nu.
✔ Självhäftande gummimatta
✔ Säker hållare för mobil, MP3-spelare, glasögon med mera.
✔ Perfekt för instrumentbrädan i bilen
✔ Enkel att ta bort, tvättbar
✔ Kan användas flera gånger Måt
Färg: svart
¡ För rengörning spola av mattan med rent vatten utan att använda rengörningsmedel.
Tekniska detaljer
| Artikelnummer: | 921544 |
|---|---|
| Vikt: | 75 g |
| Längd: | 160 mm |
| Bredd: | 105 mm |
| Höjd: | 25 mm |
| EAN: | 4250843419729 |
Recensioner
Produktsäkerhet
Tillverkare / EU Ansvarig person
| Tillverkare | subtel GmbH |
|---|---|
| Adress | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.se | |
| Säkerhetsdatablad | nedladdning |