(0 recensioner)
Översikt
subtel 7.4V batteri med 2200mAh. Ger ny energi till din Ruide enhet!
Ersätter enkelt ditt BTL74S66 originalbatteri!
Ett kraftfullt ersättnings-batteri med många fördelar!
Utbytesbatteri med hög kapacitet - 2200mAh, 7.4V
Lång livslängd tack vare modern litiumteknik utan minneseffekt
Garanterad säkerhet: Skydd mot kortslutning, överhettning och överspänning
✔ Varje cell har testats separat för att säkerställa en professionell standard
100% kompatibel ersättning för ditt originalbatteri, med pålitlig laddning varje gång
Teknisk data:
Kapacitet: 2200mAh
Spänning: 7.4V
Cellteknik: Li Ion
Mått: 70.63 x 38.09 x 20.49mm
Färg: svart
Ersättningsbatteri från subtel – hög kvalitet till ett rimligt pris.
3 års garanti
Tekniska detaljer
Artikelnummer: 929139
Vikt: 120 g
Längd: 70.6 mm
Bredd: 38.2 mm
Höjd: 20.6 mm
Spänning: 7.4V