DJI Mini 3 Pro Batteri 7.38V 3850mAh från Cellonic
Finns i lager
Leverans: 3-5 arbetsdagarKompatibel med
Frakt: 35 kr
Översikt
Pålitlig och långvarig ström till din DJI-enhet – med ersättningsbatterier från CELLONIC.
Håll dig laddad och produktiv med våra högkvalitativa 3850mAh 7.38V litium Ion batterier från CELLONIC.Dessa långlivade ersättningsbatterier till DJI är designade för konsekvent prestanda och längre användningstid – vilket minskar behovet av frekventa laddningar och batteribyten.
Varför är CELLONIC det bästa ersättningsbatteriet för din DJI-enhet?
• Garanterad kapacitet på 3850mAh – Levererar 3850mAh 7.38V för längre driftstid och färre laddningsavbrott• Avancerad litium Ion-teknik – Säkerställer stabil ström, längre livslängd och effektiv prestanda, även vid många laddcykler
• Hög kvalitet och säkerhet – Noga testat enligt de högsta standarderna för säkerhet och tillförlitlighet
• Enkel installation och perfekt passform – Lätt att montera och helt kompatibelt med din enhet
Produktspecifikationer:
Märke: CELLONIC
Celltyp: litium Ion
Spänning: 7.38V
Kapacitet: 3850mAh
Watt: 28.41Wh
Mått: 147.8 x 82.3 x 40.35
Ersätter OEM-batterier: DJI BWX162
Kompatibla modeller: DJI Mini 3, Mini 3 Pro – klicka på kompatibilitetsfliken för hela listan
>> ! INTE ! kompatibel med DJI Mini 4 Pro (Latest DJI firmware versions (e.g. v01.00.0500, v01.00.0400, v01.00.0300))
OBS: För bästa prestanda, effektivitet och batterilivslängd – ladda dina batterier helt före första användningen.
Batteriexperter sedan 2004 – subtel har levererat pålitliga batterier till miljontals nöjda kunder över hela Europa. Beställ nu för snabb leverans och 3 års garanti!
Tekniska detaljer
| Artikelnummer: | 942983 |
|---|---|
| Vikt: | 148 g |
| Längd: | 147.8 mm |
| Bredd: | 82.3 mm |
| Höjd: | 40.35 mm |
| Spänning: | 7.38V |
| Batteriteknik: | litium Ion |
| Batterikapacitet: | 3850mAh |
| EAN: | 4066067523599 |
Kompatibilitet
Recensioner
Produktsäkerhet
Tillverkare / EU Ansvarig person
| Tillverkare | subtel GmbH |
|---|---|
| Adress till | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.se | |
| Säkerhetsdatablad | nedladdning |