Lenovo L11L6Y01 batteri - 4400mAh från subtel
Finns i lager
Leverans: 3-5 arbetsdagarKompatibel med
Frakt: 35 kr
Översikt
100% kompatibel ersättning för Lenovo batterier
Speciellt utformade för att passa din laptop. Se den fullständiga listan över kompatibla enheter.Garanterad 4400mAh kapacitet
Till skillnad från många konkurrenter är våra batteriers kapacitet angivna med korrekta och utlovade mått. Det här batteriet har 4400mAh och ger långa drifttider med färre laddningsavbrott - exakt så som uppges.Högpresterande 11.1V L11M6Y01 batteri
Våra ersättningsbatterier för bärbara datorer har lång livslängd och levererar konsekvent hög prestanda som matchar eller överträffar din laptops originalbatteris prestanda - allt för ett stort antal laddningscykler.Överlägsen kvalitet och säkerhetsstandarder
Vi är batterispecialister sedan 2004 och alla våra ersättningsbatterier genomgår strikta och noggranna tester under hela produktionsprocessen för att helt och hållet uppfylla de högsta EU- standarderna och mer därtill. Det är därför de levereras med 3 års garanti.Det hållbara valet
Byt ut batteriet, inte din enhet. Det är det smartare, billigare och miljövänligare valet som sparar dig pengar samtidigt som du minskar ditt miljöavtryck genom återvinning.Vänligen notera: >> Ett litium-jon-ersättningsbatteri med högre kapacitet (1 000 mAh eller mer) kommer att sticka ut något under den bärbara datorn, eller på dess baksida, men lämpar sig ändå för användning då det har utformats för att vara kompatibelt med datorns batteriutrymme.
Välj CELLONIC och kompromissa aldrig med kvaliteten. Beställ nu!
Tekniska detaljer
| Artikelnummer: | 913756 |
|---|---|
| Vikt: | 300 g |
| Längd: | 204 mm |
| Bredd: | 51 mm |
| Höjd: | 20 mm |
| Spänning: | 11.1V |
| Batteriteknik: | litium Ion |
| Batterikapacitet: | 4400mAh |
| EAN: | 4055741479666 |
Kompatibilitet
Part Numbers : 0A36311
0C52858
45N1045
45N1047
45N1050
45N1053
L11M6F01
121500040
121500041
121500042
121500043
121500047
121500048
121500049
121500050 Model Numbers : B480
B485
B490
B495
M480
M490
M495
V480
V485
V380
V385
V580
V585
B580
B585
B590
B595
M580
M595
E49
K49
Recensioner
Bra orientering och snabb leverans.
Produktsäkerhet
Tillverkare / EU Ansvarig person
| Tillverkare | subtel GmbH |
|---|---|
| Adress till | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.se | |
| Säkerhetsdatablad | nedladdning |