(1 recensioner)
Översikt
Ersätter enkelt ditt 1ICP5/38/55 NUK originalbatteri / babyvakt-batteri!
Ett kraftfullt ersättnings-batteri med många fördelar!
Utbytesbatteri med hög kapacitet - 1200mAh, 3.7v
Lång livslängd tack vare modern litiumteknik utan minneseffekt
Garanterad säkerhet: Skydd mot kortslutning, överhettning och överspänning
✔ Varje cell har testats separat för att säkerställa en professionell standard
100% kompatibel ersättning för ditt originalbatteri, med pålitlig laddning varje gång
Teknisk data om babyvakt/babycam-batteriet:
Kapacitet: 1200mAh
Spänning: 3.7v
Cellteknik: litium polymer
Mått: 53.30 x 35.70 x 5.50mm
Färg: svart
Ersättningsbatteri från CELLONIC – hög kvalitet till ett rimligt pris.
3 års garanti
Tekniska detaljer
Artikelnummer: 940328
Vikt: 30 g
Längd: 52.8 mm
Bredd: 35.6 mm
Höjd: 5.4 mm
Spänning: 3.7V