(0 recensioner)
Översikt
Tar din babymonitors batteri slut för fort? Då kan detta CELLONIC 3.7V batteri med hög 1800mAh kapacitet ge ny energi till din Angelcare babyvakt!
Ersätter enkelt ditt 1ICP5/54/57 Angelcare originalbatteri / babyvakt-batteri!
Ett kraftfullt ersättnings-batteri med många fördelar!
Utbytesbatteri med hög kapacitet - 1800mAh, 3.7V
Lång livslängd tack vare modern litiumteknik utan minneseffekt
Garanterad säkerhet: Skydd mot kortslutning, överhettning och överspänning
✔ Varje cell har testats separat för att säkerställa en professionell standard
100% kompatibel ersättning för ditt originalbatteri, med pålitlig laddning varje gång
Teknisk data om babyvakt/babycam-batteriet:
Kapacitet: 1800mAh
Spänning: 3.7V
Cellteknik: litium polymer
Mått: 60.00 x 57.00 x 5.30mm
Färg: svart
Ersättningsbatteri från CELLONIC – hög kvalitet till ett rimligt pris.
3 års garanti
Tekniska detaljer
Artikelnummer: 940276
Vikt: 50 g
Längd: 60 mm
Bredd: 57 mm
Höjd: 5.3 mm
Spänning: 3.7V