Ersätter enkelt ditt AHB582035PR-03 Jabra originalbatteri / högtalarbatteri!
✔ Utbytesbatteri med hög kapacitet för lång användningstid - 320mAh, 3.7V
✔ Garanterad säkerhet: Skydd mot kortslutning, överhettning och överspänning
✔ Varje cell har testats separat för att säkerställa en professionell standard
✔ 100% kompatibel ersättning för ditt originalbatteri, med pålitlig laddning varje gång
Teknisk data om batteriet:
Kapacitet: 320mAh
Spänning: 3.7V
Cellteknik: litium polymer
Ersättningsbatteri från CELLONIC – ger hög kvalitet till ett rimligt pris.
3 års garanti
Tekniska detaljer
Artikelnummer: 933624
Vikt: 12 g
Längd: 37.2 mm
Bredd: 20.3 mm
Höjd: 5.74 mm
Spänning: 3.7V