Ersättningsbatteri 2INR19/66-2 - batteri för JBL Xtreme 2 trådlös högtalare - med 7.4V, 5200mAh hög kapacitet; effektivt batteri för wireless speaker
(11 recensioner)
Översikt
Ersätter enkelt ditt JBL 2INR19/66-2 / JBL SUN-INTE-103 JBL originalbatteri, högtalarbatteri!
✔ Utbytesbatteri med hög kapacitet för lång användningstid - 5200mAh, 7.4V
✔ Garanterad säkerhet: Skydd mot kortslutning, överhettning och överspänning
✔ Varje cell har testats separat för att säkerställa en professionell standard
✔ 100% kompatibel ersättning för ditt originalbatteri, med pålitlig laddning varje gång
Teknisk data om batteriet:
Kapacitet: 5200mAh
Spänning: 7.4V
Cellteknik: Li Ion
Mått: 138.50 x 40.00 x 19.00mm
Färg: svart
Optimerat för JBL Xtreme 2 / jbl xtreme 2 högtalare, speaker, boombox, musicbox, boomblaster
Ersättningsbatteri från subtel – ger hög kvalitet till ett rimligt pris.
3 års garanti
Tekniska detaljer
Artikelnummer: 924675
Vikt: 215 g
Längd: 138.5 mm
Bredd: 40 mm
Höjd: 21 mm
Spänning: 7.4V