Batteri för LUVION Essential 88, Platinum 3, Prestige Touch 2, Supreme Connect Summer Baby Touch 02000 SP405068 (1100mAh, 3.7V) från CELLONIC
Finns i lager
Leverans: 3-5 arbetsdagarKompatibel med
Frakt: 35 kr
Översikt
Pålitlig och långvarig ström till din Luvion-enhet – med ersättningsbatterier från CELLONIC.
Håll dig laddad och produktiv med våra högkvalitativa 1100mAh 3.7V litium Ion batterier från CELLONIC.Dessa långlivade ersättningsbatterier till Luvion är designade för konsekvent prestanda och längre användningstid – vilket minskar behovet av frekventa laddningar och batteribyten.
Varför är CELLONIC det bästa ersättningsbatteriet för din Luvion-enhet?
• Garanterad kapacitet på 1100mAh – Levererar 1100mAh 3.7V för längre driftstid och färre laddningsavbrott• Avancerad litium Ion-teknik – Säkerställer stabil ström, längre livslängd och effektiv prestanda, även vid många laddcykler
• Hög kvalitet och säkerhet – Noga testat enligt de högsta standarderna för säkerhet och tillförlitlighet
• Enkel installation och perfekt passform – Lätt att montera och helt kompatibelt med din enhet
Produktspecifikationer:
Märke: CELLONIC
Celltyp: litium Ion
Spänning: 3.7V
Kapacitet: 1100mAh
Watt: 4.07Wh
Mått: 55.46 x 39.62 x 5.3
Ersätter OEM-batterier: SP405068
Kompatibla modeller: LUVION Essential 88, Platinum 3, Prestige Touch 2, Supreme Connect Summer Baby Touch 02000 – klicka på kompatibilitetsfliken för hela listan
OBS: För bästa prestanda, effektivitet och batterilivslängd – ladda dina batterier helt före första användningen.
Batteriexperter sedan 2004 – subtel har levererat pålitliga batterier till miljontals nöjda kunder över hela Europa. Beställ nu för snabb leverans och 3 års garanti!
Tekniska detaljer
| Artikelnummer: | 942932 |
|---|---|
| Vikt: | 27 g |
| Längd: | 55.46 mm |
| Bredd: | 39.62 mm |
| Höjd: | 5.3 mm |
| Spänning: | 3.7V |
| Batteriteknik: | litium Ion |
| Batterikapacitet: | 1100mAh |
| EAN: | 4063714192962 |
Recensioner
Din åsikt är viktig
Inga recensioner ännu
För närvarande finns det inga recensioner för den här produkten. Men dina insikter är mycket efterlängtade! Vi tror på kraften i genuin feedback från våra verifierade köpare för att hjälpa vår gemenskap att fatta välgrundade beslut.
Produktsäkerhet
Tillverkare / EU Ansvarig person
| Tillverkare | subtel GmbH |
|---|---|
| Adress | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.se | |
| Säkerhetsdatablad | nedladdning |