subtel 1ICP6/26/36 582535 GPS-batteri för Mitac Mio Mivue 388 med 450mAh 3.6V - 3.7V - navigatorbatteri med lång batteritid
(5 recensioner)
Översikt
Ersätter enkelt ditt 1ICP6/26/36 582535 originalbatteri / GPS-batteri eller navigator-batteri!
Många fördelar med högkvalitativa ersättningsbatteri för tracker, navigator och GPS!
✔ Utbytesbatteri med hög kapacitet - 450mAh, 3.6V - 3.7V
✔ Lång livslängd tack vare modern litiumteknik utan minneseffekt
✔ Garanterad säkerhet: Skydd mot kortslutning, överhettning och överspänning
✔ Varje cell har testats separat för att säkerställa en professionell standard
✔ 100% kompatibel ersättning för ditt originalbatteri, med pålitlig laddning varje gång
Ersättningsbatteri från subtel - en trygg strömkälla till ett rimligt pris.
Teknisk data
Spänning: 3.6V - 3.7V
Cellteknik: litium polymer
Kapacitet: 450mAh
★ 3 års garanti ★
Tekniska detaljer
Artikelnummer: 924235
Vikt: 15 g
Längd: 35.6 mm
Bredd: 24.6 mm
Höjd: 5.8 mm
Spänning: 3.7V