(3 recensioner)
Översikt
Ersätter enkelt ditt EB-BR500ABU Samsung originalbatteri / klockbatteri!
Detta batteri med litium polymer och 3.85V är specifikt designat för Samsung ersättningsbatteri, kompatibelt med Galaxy Watch Active (SM-R500) .
Många fördelar med detta smart watch-batteri för din Samsung smartklocka!
✔ Utbytesbatteri med hög kapacitet - 230mAh, 3.85V
✔ Lång livslängd tack vare modern litiumteknik utan minneseffekt
✔ Garanterad säkerhet: Skydd mot kortslutning, överhettning och överspänning
✔ Varje cell har testats separat för att säkerställa en professionell standard
✔ 100% kompatibel ersättning för ditt originalbatteri, med pålitlig laddning varje gång
Teknisk data:
Kapacitet: 230mAh
Spänning: 3.85V
Cellteknik: litium polymer
Mått: 22.40 x 20.50 x 5.00mm
Färg: svart
Ersättningsbatteri från CELLONIC – hög kvalitet till ett rimligt pris.
3 års garanti
Tekniska detaljer
Artikelnummer: 936223
Vikt: 9 g
Längd: 22.4 mm
Bredd: 20.5 mm
Höjd: 5 mm
Spänning: 3.85V