Batteri för Ambrogio L200, L85, L300, L75, 4.0 Basic 4WD Premium, Elite 4WD Premium, 4.36 Elite 4WD Ultra Premium, L50EU STIGA Autoclip 520, 523, 140, 140 4WD, 500, 525, 145, 525S, 700, BLITZ EU LIZARD S2 (7800mAh, 25.9V) från CELLONIC
Ej tillgänglig
Förväntas på 01.08.2026
5% rabatt vid beställning i förväg
Kompatibel med
Frakt: 35 kr
Översikt
Pålitlig och långvarig ström till din Ambrogio-enhet – med ersättningsbatterier från CELLONIC.
Håll dig laddad och produktiv med våra högkvalitativa 7800mAh 25.9V batterier från CELLONIC.Dessa långlivade ersättningsbatterier till Ambrogio är designade för konsekvent prestanda och längre användningstid – vilket minskar behovet av frekventa laddningar och batteribyten.
Varför är CELLONIC det bästa ersättningsbatteriet för din Ambrogio-enhet?
• Garanterad kapacitet på 7800mAh – Levererar 7800mAh 25.9V för längre driftstid och färre laddningsavbrott• Avancerad -teknik – Säkerställer stabil ström, längre livslängd och effektiv prestanda, även vid många laddcykler
• Hög kvalitet och säkerhet – Noga testat enligt de högsta standarderna för säkerhet och tillförlitlighet
• Enkel installation och perfekt passform – Lätt att montera och helt kompatibelt med din enhet
Produktspecifikationer:
Märke: CELLONIC
Celltyp: Spänning: 25.9V
Kapacitet: 7800mAh
Watt: 45Wh
Mått: 148.60 x 62 x 97
Ersätter OEM-batterier: Husqvarna Automower 430X, Automower 450X
Kompatibla modeller: Ambrogio L200, L85, L300, L75, 4.0 Basic 4WD Premium, Elite 4WD Premium, 4.36 Elite 4WD Ultra Premium, L50EU STIGA Autoclip 520, 523, 140, 140 4WD, 500, 525, 145, 525S, 700, BLITZ EU LIZARD S2, M-V10 – klicka på kompatibilitetsfliken för hela listan
OBS: För bästa prestanda, effektivitet och batterilivslängd – ladda dina batterier helt före första användningen.
Batteriexperter sedan 2004 – subtel har levererat pålitliga batterier till miljontals nöjda kunder över hela Europa. Beställ nu för snabb leverans och 3 års garanti!
Tekniska detaljer
| Artikelnummer: | 943640 |
|---|---|
| Vikt: | 1302 g |
| Längd: | 148.6 mm |
| Bredd: | 62 mm |
| Höjd: | 97 mm |
| Spänning: | 25.9V |
| Batteriteknik: | Batteri |
| Batterikapacitet: | 7800mAh |
| EAN: | 4063714051641 |
Recensioner
Din åsikt är viktig
Inga recensioner ännu
För närvarande finns det inga recensioner för den här produkten. Men dina insikter är mycket efterlängtade! Vi tror på kraften i genuin feedback från våra verifierade köpare för att hjälpa vår gemenskap att fatta välgrundade beslut.
Produktsäkerhet
Tillverkare / EU Ansvarig person
| Tillverkare | subtel GmbH |
|---|---|
| Adress till | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.se | |
| Säkerhetsdatablad | nedladdning |