Batterigrepp för EN-EL15 Nikon MB-D12 kamera - vertikalgrepp, kameragrepp med utlösare - battery grip för camera
Finns i lager
Leverans: 3-5 arbetsdagarKompatibel med
Frakt: 35 kr
Översikt
Få längre fotograferingstid, bättre grepp, kontroll och stabilitet samt förbättrad porträttfotografering med detta premiumgrepp från CELLONIC.
Greppet är särskilt utformat för MB-D12 kamerabatterier och sätts direkt i batterifacket. Det ökar kamerans batterikapacitet och ger dig bättre balans för vertikala bilder.Varför välja vårt kameragrepp?
✔ Förlängd Batteritid – Använd flera batterier utan att behöva pausa för laddning✔ Extra Handgrepp – Ger dig bättre grepp i kreativa vinklar
✔ Förbättrad Balans & Kontroll – Ergonomisk design och greppytor, perfekt för tunga objektiv
✔ Stabilare Filmning – Mer vikt minskar skakningar
✔ Enkel Porträttfotografering – Vertikalt grepp med extra avtryckare
✔ 1/4"-Fäste – Monteras via standardgänga, med extra fäste för stativ, remmar med mera
Ytterligare Kontroller
✔ 2-vägs justerbart hjul
✔ AE-knapp
✔ AF-knapp
✔ Knapp för slutare för porträtt
✔ Multifunktions markören
✔ På/av-knapp
✔ Gänga för stativ
Vad Ingår
1 batterigrepp
1 batterihållare
1 batterihållare för AA-batterier
Få längre batteritid och oslagbart grepp med vårt vertikala batterigrepp från CELLONIC. Beställ nu – med 3 års garanti!
Tekniska detaljer
| Artikelnummer: | 940187 |
|---|---|
| Vikt: | 400 g |
| Längd: | 150 mm |
| Bredd: | 81 mm |
| Höjd: | 50 mm |
| EAN: | 4099658663459 |
Recensioner
Ik had er twee besteld.
Eentje werkte niet. Even een mailtje naar de klantenservice gestuurd en binnen paar dagen had ik al.een nieuwe in de bus. Klasse service
Ik had er twee besteld.
Eentje werkte niet. Even een mailtje naar de klantenservice gestuurd en binnen paar dagen had ik al.een nieuwe in de bus. Klasse service
Produktsäkerhet
Tillverkare / EU Ansvarig person
| Tillverkare | subtel GmbH |
|---|---|
| Adress till | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.se | |
| Säkerhetsdatablad | nedladdning |