Batteri till Samsung EK-GC100 Galaxy Camera, EK-GC110 Galaxy Camera, EK-GC120 Galaxy Camera EB-F1A2G (1600mAh, 3.7V) från CELLONIC
Ej tillgänglig
Förväntas på 26.06.2026
5% rabatt vid beställning i förväg
Kompatibel med
Frakt: 35 kr
Översikt
Pålitlig, långvarig ström till din Samsung kamera med CELLONIC batterier
Missa aldrig ett tillfälle med våra högkvalitativa CELLONIC 1600mAh 3.7V litium Ion kamerabatterier.Våra batterier är designade för optimal och långvarig prestanda, med jämn strömförsörjning och minskat behov av frekventa byten eller laddningar. Perfekta för både proffs och hobbyfotografer.
Varför välja våra kamerabatterier?
✔ 100 % kompatibla ersättningar – Speciellt framtagna för Samsung EK-GC100 Galaxy, EK-GC110 Galaxy kameror och fler. Klicka på fliken för kompatibiliteter för hela listan✔ Garanterad 1600mAh kapacitet – För längre fotosessioner med färre laddningsavbrott
✔ Avancerad litium Ion teknik – Stabil effekt, lång livslängd och effektiv prestanda
✔ Hög kvalitet & säkerhet – Noggrant testade för att uppfylla högsta krav
✔ Enkel installation & perfekt passform – Fungerar även med original laddare
OBS: Ladda batterierna helt innan första användning för bästa resultat och livslängd.
Varje CELLONIC batteri genomgår noggranna tester för bästa prestanda och hållbarhet. Beställ nu – snabb leverans & 3 års garanti!
Tekniska detaljer
| Artikelnummer: | 940694 |
|---|---|
| Vikt: | 55.9 g |
| Längd: | 58.5 mm |
| Bredd: | 46 mm |
| Höjd: | 5.2 mm |
| Spänning: | 3.7V |
| Batteriteknik: | litium Ion |
| Batterikapacitet: | 1600mAh |
| EAN: | 4063714061206 |
Recensioner
Schnelle Lieferung...
Schnelle Lieferung...
Produktsäkerhet
Tillverkare / EU Ansvarig person
| Tillverkare | subtel GmbH |
|---|---|
| Adress till | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.se | |
| Säkerhetsdatablad | nedladdning |