headset-batteri för Sony WH-1000xM3 ersättningsbatteri 1000mAh med lång batteritid
Ej tillgänglig
Förväntas på 15.05.2026
5% rabatt vid beställning i förväg
Kompatibel med
Frakt: 35 kr
Översikt
Headset-batteri som tryggt ersätter ditt nuvarande Sony WH-1000xM3 batteri. Lång batteritid oavsett om du jobbar, gamear eller lyssnar på musik
Ersätter enkelt ditt 1588-0911, SM-03, SP 624038 Sony originalbatteri / headsetbatteri!
subtel litium polymer med litiumteknik utan minneseffekt ger detta batteri lång livslängd såväl som användningstid. Batteriet är högkvalitativt och en perfekt ersättning till ditt Sony headset / trådlösa hörlurars befintliga batteri och originalbatteri. Batteriet är uppladdningsbart och laddas smidigt och enkelt.
Headsetbatteriet garanterar hög hållbarhet och pålitlig laddning trots daglig användning samt en 100% match för dina WH-1000xM3 hörlurar eller headset .
Många fördelar med detta 1588-0911, SM-03, SP 624038 headsetbatteri för ditt Sony originalbatteri!
✔ Hög kapacitet för lång användningstid: 3.7V, 1000mAh
✔ Lång batteritid och livslängd tack vare litiumteknik utan minneseffekt vilket ger en 100 procentig laddning varje gång
✔ Garanterad säkerhet: Innehar skydd mot kortslutning, överhettning och överspänning
✔ Varje battericell har testats separat för att säkerställa en professionell standard
✔ 100% kompatibel ersättning för ditt originalbatteri
Information om batteriet:
Kapacitet: 1000mAh
Spänning: 3.7V
Cellteknik: litium polymer
Färg: svart
Mått: 42.06 x 39.50 x 6.80mm
Ersättningsbatteri från subtel är en prisvärd trygg strömkälla.
★ 3 års garanti ★
Vi grundades år 2004 och är en internationell specialist som endast erbjuder kvalitetsprodukter. Därför har vi 36 månaders garanti!
Tekniska detaljer
| Artikelnummer: | 924380 |
|---|---|
| Vikt: | 24 g |
| Längd: | 40.5 mm |
| Bredd: | 39.5 mm |
| Höjd: | 6.8 mm |
| Spänning: | 3.7V |
| Batteriteknik: | litium polymer |
| Batterikapacitet: | 1000mAh |
| EAN: | 4061709496033 |
Recensioner
Batteriets dimensioner passar också perfekt. Jag kan inte säga något om livslängden just nu.
Akku passt von den Abmessungen ebenso ausgezeichnet. Zur Langlebigkeit kann ich derzeit nichts sagen.
Produktsäkerhet
Tillverkare / EU Ansvarig person
| Tillverkare | subtel GmbH |
|---|---|
| Adress till | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.se | |
| Säkerhetsdatablad | nedladdning |