(130 recensioner)
Översikt
Smart LCD batteriladdare för DMW-BCK7 NCA-YN101H kamerabatterier
Smart LCD-display – Visar laddningsnivå i procent (t.ex. 100%), även när laddaren inte är ansluten
Global kompatibilitet – 100V–250V ingång för användning världen över
Intelligent laddning – Skonsam, variabel spänning förlänger batteriets livslängd
Kompakt & resevänlig
Kompakt & lätt – Perfekt storlek för kameraväskan
Hållbara material – Flexibel, brytsäker laddningskabel och strömadapter
Snabba laddningstider
1x 1000mAh batteri: ca. 2 timmar
1x 2000mAh batteri: ca. 4 timmar
1x 3000mAh batteri: ca. 6 timmar
OBS: För bästa prestanda och livslängd, ladda batterierna fullt innan första användning.
Tekniska detaljer
Artikelnummer: 911044
Vikt: 170 g
Längd: 98 mm
Bredd: 48 mm
Höjd: 38 mm
EAN: 4250264987814
Kompatibilitet
Passar följande enheter
Ersätter följande produkter
Recensioner
Granskning av Astrid Hynne
Topp
Denna recension översattes automatiskt. Källans språk var norska
Topp
Granskning av Verena
Es hat alles ohne Probleme geklappt.
Ich würde jederzeit wieder hier bestellen.
Denna recension översattes automatiskt. Källans språk var tyska
Granskning av Mats
Granskning av Heidi Kramer
snabb leverans, super
schnelle Lieferung, super
Granskning av Marina
Granskning av Okänd
Laddaren levererades en dag efter beställning. Och det fungerar perfekt! Jag är väldigt nöjd.
Granskning av Andreas
1A superladdare för min digitalkamera.
1A Super- Ladegerät für meine Digitalkamera.