Nikon D3100 Kamera Fjärrkontroll Radioutlösare
Ej tillgänglig
Förväntas på 29.05.2026
5% rabatt vid beställning i förväg
Kompatibel med
Frakt: 35 kr
Översikt
• Omedelbar utlösning med en valfri 2-sekunders timerfördröjning
• Manuell utlösning – ta bilder manuellt även när timern är aktiv
• Intervallutlösning – ställ enkelt in startfördröjning, exponeringstid, intervall och (för intervall- eller tidsförloppsfotografering) det totala antalet bilder
• Återskapar fullständigt funktionaliteten hos din kameras originalfjärrkontroll
Kabellängd: 90 cm
Batteridriven: Kräver 2 x AAA-batterier (ingår ej)
Tekniska detaljer
| Artikelnummer: | 916626 |
|---|---|
| Vikt: | 164 g |
| Längd: | 155 mm |
| Bredd: | 40 mm |
| Höjd: | 18 mm |
| EAN: | 4055741847052 |
Recensioner
Tyvärr finns det inga instruktioner på tyska. Jag har därför dragit av en poäng.
Leider gibt es keine Anleitung in deutscher Sprache. Deshalb habe ich einen Punkt abgezogen.
Bara en liten anmärkning om produkten, kabeln kunde vara längre, den är lite kort
Nur eine kleine Anmerkung zum Produkt, das Kabel könnte langer sein es ist etwas kurz
Produktsäkerhet
Tillverkare / EU Ansvarig person
| Tillverkare | subtel GmbH |
|---|---|
| Adress till | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.se | |
| Säkerhetsdatablad | nedladdning |