Skärmskyddsglas för Garmin Edge 1040, 1030, 1030 Plus, 1040 Solar – 2.5D (runda kanter) Härdat skyddsglas 0,30mm från CELLONIC
Finns i lager
Frakt: 35,00 kr
Säker betalning
Din betalning skickas via en SSL-krypterad anslutning och hanteras av våra betaltjänstleverantörer. Vi sparar inte dina kortuppgifter.
Dina uppgifter är skyddade
Vi använder dina uppgifter för att hantera din beställning och säljer dem inte till tredje part. Du hittar detaljerna i vår integritetspolicy.

Det säger våra kunder
- Marie-Emilie Frankrike
Mycket bra artikel. Ställ in omedelbart. Verkar matcha produkten. För att vara säker på min soliditet skulle jag behöva göra ett krocktest, men även om min enhet är väl skyddad så föredrar jag att det är så sent som möjligt. Skickar i alla fall snabbt och produkten verkar stämma överens med beskrivningen
- Gert Nederländerna
Välsittande skärmskydd. Tydliga monteringsinstruktioner med medföljande verktyg för att applicera skyddet utan några defekter.
Passar din enhet:
För finns denna produkt inte registrerad hos oss som lämplig
Det betyder inte nödvändigtvis att den inte passar – vår kompatibilitetslista är inte fullständig.
Passar den här produkten till din enhet?
Beskrivning
Skärmskyddsglas för de angivna enheterna – från CELLONIC
Utvalda kompatibla modeller: Garmin Edge 1040, 1030, 1040 Solar, 1030 Plus
Kontrollera modellkompatibilitet
Skärmskyddsglas från CELLONIC för de listade modellerna. Skyddet läggs på skärmen (eller kameralinsen, beroende på utförande) och ger ett extra lager mot ytliga repor.
Beställ hos subtel
- Betala med Swish
- Frakt från 35 kr.
- 30 dagars ångerrätt · 3 års garanti
Varför välja ett skärmskydd från CELLONIC?
• Rätt utförande – jämför exakt modell, mått och eventuella urtag• Material och tjocklek – Härdat skyddsglas, 0,30mm
• Utförande – 2.5D (runda kanter)
Produktspecifikationer:
Märke: CELLONICUtförande: 2.5D (runda kanter)
Material: Härdat skyddsglas
Tjocklek: 0,30mm
Antal: 1x
Tips: Rengör och torka skärmen före monteringen och rör inte vid limsidan. Skyddet är en slitdel och kan bytas ut om det skadas. Jämför enhetens modellbeteckning med kompatibilitetslistan före köp.
Kompatibilitet
Garmin Edge 1040, Garmin Edge 1030, Garmin Edge 1040 Solar, Garmin Edge 1030 Plus
Se fliken Kompatibilitet för hela den kontrollerade listan och eventuella begränsningar.