Batteri till Sunmi V2, P1, V1s SMBP001, SM-INR18650M26-1S2P (5200mAh, 3.7v) från CELLONIC
(0 recensioner)
Översikt
Ersätter enkelt ditt SMBP001, SM-INR18650M26-1S2P Sunmi originalbatteri för betalsystem.
Många fördelar med ett nya ersättningsbatterier till Sunmi betalterminal!
Utbytesbatteri med hög kapacitet - 5200mAh 3.7v
Lång livslängd tack vare modern litiumteknik utan minneseffekt
Garanterad säkerhet: Skydd mot kortslutning, överhettning och överspänning
✔ Varje cell har testats separat för att säkerställa en professionell standard
100% kompatibel ersättning för ditt originalbatteri, med pålitlig laddning varje gång
Teknisk data:
Kapacitet: 5200mAh ersättningsbatteri
Spänning: 3.7v
Cellteknik: litium Ion batteripaket
Mått: 68.00 x 37.20 x 18.60mm
Färg: Blå
Optimerat för bland annat: Sunmi P1 / V1s / V2 betalterminal / kortterminal / POS betalsystem.
Ersättningsbatteri från subtel – hög kvalitet till ett rimligt pris.
3 års garanti
Tekniska detaljer
Artikelnummer: 941966
Vikt: 106 g
Längd: 68 mm
Bredd: 37.2 mm
Höjd: 18.6 mm
Spänning: 3.7V