Batteri för ASUS GL502V, FX502VM, FX502V, GL502VM, GL502VT, GL502VML, S5VM, ASUS B41N1526 15.2V 4150mAh från CELLONIC
(0 recensioner)
inkl. moms
1x Batteri 4150mAh
1x Batteri 4150mAh
Översikt
100% kompatibel ersättning för ASUS batterier
Speciellt utformade för att passa din laptop. Se den fullständiga listan över kompatibla enheter.
Garanterad 4150mAh kapacitet
Högpresterande 15.2V B41N1526 batteri
Överlägsen kvalitet och säkerhetsstandarder
Det hållbara valet
Välj CELLONIC och kompromissa aldrig med kvaliteten. Beställ nu!
Tekniska detaljer
Artikelnummer: 941493
Vikt: 386 g
Längd: 258 mm
Bredd: 101 mm
Höjd: 10 mm
Spänning: 15.2V