Batteri Varta Professional Lithium 6206 1x CR2 / CR15H270
(12 recensioner)
Översikt
Litium-batteri
Högre prestanda för fler foton, mer blixtljus, mer mobilitet och därmed mer självständighet.
Kapacitet: 920mAh
Spänning: 3V
Form: CR 2 / CR15H270
Modellkod: 6206
Antal: 1
Tekniska detaljer
Artikelnummer: 917951
Vikt: 16 g
Längd: 26 mm
Bredd: 15 mm
Höjd: 12 mm