Vikbar Fotobox Ljustält 30cm – LED-ringlampa, 120 Pärlor, CRI ≥97, 5500K Dagsljus, 10-stegs Dimning, 6 Bakgrunder & Väska från CELLONIC
Finns i lager
Leverans: 3-5 arbetsdagarKompatibel med
Frakt: 35 kr
Översikt
Tekniska detaljer
| Artikelnummer: | 943520 |
|---|---|
| Vikt: | 1624 g |
| Längd: | 325 mm |
| Bredd: | 315 mm |
| Höjd: | 45 mm |
| Spänning: | 5 |
| EAN: | 4063714142516 |
Recensioner
Din åsikt är viktig
Inga recensioner ännu
För närvarande finns det inga recensioner för den här produkten. Men dina insikter är mycket efterlängtade! Vi tror på kraften i genuin feedback från våra verifierade köpare för att hjälpa vår gemenskap att fatta välgrundade beslut.
Produktsäkerhet
Tillverkare / EU Ansvarig person
| Tillverkare | subtel GmbH |
|---|---|
| Adress till | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.se | |
| Säkerhetsdatablad | nedladdning |