2x Batteri till Pentax Q Q7 Q10 Q-S1, Pentax Optio VS20 S12 S10 A40 A36, Ricoh WG-M2 D-Li68 (700mAh, 3.7V) från CELLONIC
Finns i lager
Leverans: 3-5 arbetsdagarKompatibel med
Frakt: 35 kr
Översikt
Pålitlig, långvarig ström till din Pentax kamera med CELLONIC batterier
Missa aldrig ett tillfälle med våra 2x högkvalitativa CELLONIC 700mAh 3.7V litium Ion kamerabatterier.Våra batterier är designade för optimal och långvarig prestanda, med jämn strömförsörjning och minskat behov av frekventa byten eller laddningar. Perfekta för både proffs och hobbyfotografer.
Varför välja våra kamerabatterier?
✔ 100 % kompatibla ersättningar – Speciellt framtagna för Pentax Q Q7 Q10, Pentax Optio VS20 kameror och fler. Klicka på fliken för kompatibiliteter för hela listan✔ Garanterad 700mAh kapacitet – För längre fotosessioner med färre laddningsavbrott
✔ Avancerad litium Ion teknik – Stabil effekt, lång livslängd och effektiv prestanda
✔ Hög kvalitet & säkerhet – Noggrant testade för att uppfylla högsta krav
✔ Enkel installation & perfekt passform – Fungerar även med original laddare
>> ! INTE ! kompatibel med Pentax D-Li122, Pentax Q-S1, Pentax option S1
OBS: Ladda batterierna helt innan första användning för bästa resultat och livslängd.
Varje CELLONIC batteri genomgår noggranna tester för bästa prestanda och hållbarhet. Beställ nu – snabb leverans & 3 års garanti!
Tekniska detaljer
| Artikelnummer: | 924605 |
|---|---|
| Vikt: | 46 g |
| Spänning: | 3.7V |
| Batteriteknik: | litium Ion |
| Batterikapacitet: | 700mAh |
| EAN: | 4250843492319 |
| Tillverkarens produktnummer: | 924605 |
Kompatibilitet
Recensioner
Le top Je recommande.
Produktsäkerhet
Tillverkare / EU Ansvarig person
| Tillverkare | subtel GmbH |
|---|---|
| Adress | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.se | |
| Säkerhetsdatablad | nedladdning |