2x CELLONIC 361-00035-00, KE37BE49D0DX3 GPS-batteri för Garmin Edge 800 / Edge 810 / Edge Touring med 1000mAh 3.6V - 3.7V - navigatorbatteri med lång batteritid
(0 recensioner)
Översikt
Många fördelar med högkvalitativa ersättningsbatteri för tracker, navigator och GPS!
✔ Utbytesbatteri med hög kapacitet - 1000mAh, 3.6V - 3.7V
✔ Lång livslängd tack vare modern litiumteknik utan minneseffekt
✔ Garanterad säkerhet: Skydd mot kortslutning, överhettning och överspänning
✔ Varje cell har testats separat för att säkerställa en professionell standard
✔ 100% kompatibel ersättning för ditt originalbatteri, med pålitlig laddning varje gång
Ersättningsbatteri från CELLONIC - en trygg strömkälla till ett rimligt pris.
Teknisk data
Spänning: 3.6V - 3.7V
Cellteknik: litium Ion
Kapacitet: 1000mAh
Färg: svart
Mått: 51.00 x 34.00 x 5.00mm
★ 3 års garanti ★
Tekniska detaljer
Artikelnummer: 922431
Vikt: 48 g
Längd: 51 mm
Bredd: 34 mm
Höjd: 5 mm
Spänning: 3.7V