(5 recensioner)
inkl. moms
2x Datakabel
2x Datakabel
Datakabel
Datakabel
Översikt
Är din kameras originalkabel trasig efter att ha tvinnats för hårt? Då är det dags för en ny 20 Pin Connector - USB A ersättningskabel för din Samsung kamera. Subtels USB-kablar är högkvalitativa och ger dig stora fördelar!
Ersätter enkelt din EA-CB20U12 SUC-C3 -C5 -C7 originalsladd / kamerasladd för Samsung!
Överföring av data har aldrig varit enklare. En USB-kabel kan lösa många av vardagens små problem. Allt du behöver göra är att se vilken typ av kontakt din EX1 PL100 PL150 kamera har och matcha den med kabeln. Denna 20 Pin Connector - USB A sladd är tålig, skapad för snabb överföring samt pålitlig vid lång användning. Sladdens 1.5m längd och PVC material gör kabeln hållbar, vilket sparar dig pengar.
Många fördelar med denna 20 Pin Connector överföringskabel för din Samsung kamera!
Hög kvalitet och hastighet 480 MBit/s - USB 2.0 mellan USB-kabel 2.0 och enhet med snabb överföring
Säker flytt av data från en enhet till en annan; dokument, bilder och musik är inga problem
Backåt-kompatibel - fungerar även med tidigare USB-versioner
Lång hållbarhet med flexibel sladd och kontaktskydd för långvarig användning
Teknisk data för kamerasladd:
subtel högkvalitativ kabel
Kabelmaterial: PVC
Kontaktdon Material: PVC
Anslutning 1: 20 Pin Connector connector
Anslutning 2: USB A adapter
Version: USB 2.0
1.5m lång sladd
Färg: svart
3 års garanti
Tekniska detaljer
Artikelnummer: 923750
Vikt: 96 g
Längd: 170 mm
Bredd: 60 mm
Höjd: 15 mm